Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie krążka antykoncepcyjnego


Gość i...1

Rekomendowane odpowiedzi

Uzywalam krążków antykoncepcyjnych polaring przez 3 miesiące(3 krążki) jednak ostatniej przerwy na krwawienie nie zrobiłam. Wyniki D dimerow na początku stosowania krążków wynosiły 513 jednak byłam po szczepionce i pani doktor stwierdziła ze wynik lekko ponad normę nie jest zły. W ostatnim miesiącu krążków D dimery wynosiły 1316 co już przekracza ponad normę dość sporo. Pani ginekolog stwierdziła ze nie mogę niczym zastąpić krążków, natomiast druga pani zapisała mi tabletki jednoskładnikowe zamiast krążków. Czy mogę rzeczywiście zastąpić krążki tabletkami z takim wynikiem i czy brak przerwy na krwawienie mógł mieć wpływ na wynik?

Odnośnik do komentarza

Stosowałam różne metody i formy antykoncepcji, teraz mam komputer cyklu Cyclotest MyWay, gdzie robię regularne pomiary temperatury i wprowadzam dane o śluzie, lekach, chorobach i wadze. Dni płodne są dokładnie wyznaczane, w te dni zabezpieczamy się mechanicznie, polecam

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Gość marry napisał:

moim zdaniem najlepsza metoda to mechaniczna, gdzie ja akurat używam diafragmy Caya, nie widze potrzeby hormonalnego zabezpieczania się

też używam diafragma caya i jestem bardzo zadowolona

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...