Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego ciągle puchnie mi twarz?


Gość Gregory

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gregory
3 godziny temu, Gość Gjjv napisał:

Idź do lekarza. Nikt tu się nie zna na tym.

Byłem u najlepszych gastrologów, endokrynologów, internistów, neurologów i innych. Co mam jeszcze zrobić? Wydałem już na nich kilkadziesiąt tysięcy złotych i nie dowiedziałem się NICZEGO.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.03.2022 o 14:22, Gość Gregory napisał:

Opuchlizna schodzi zawsze, gdy przestaję jeść i gdy się zrelaksuję, co jest trudne przy mojej ciężkiej nerwicy.

Gdy przestajesz jeść... czyli sugeruje alergie pokarmową. Proponuję krzyżowy test na alergie pokarmowe. Drogie to, ale może to ostatnia deska ratunku. A czy leczysz nerwicę, bierzesz jakieś leki? Bo może to tez być skutek uboczny leków? 

W dniu 1.03.2022 o 14:22, Gość Gregory napisał:

Jem bardzo dużo słodyczy,

To może być kolejny powód. Cukier jest bardzo szkodliwy. Tak więc zrób odwyk od cukru.... jesteś uzależniony od cukru skoro to poprawiacz nastroju i używasz go bardzo dużo. Nawet jeśli puchniesz gdy nie jesz cukru, co może być oznaką oczyszczania organizmu czyli teoretycznie dobra oznaka. Tak czy siak.... nawet jeśli nie jest powodem puchnięć, to warto dla zdrowia porzucić zło jakim jest cukier.

Tak więc masz już zadanie do wykonania ?  po 1. porzucić cukier, po 2 zrobić krzyżowy test z krwi na alergie. Dopiero po tych dwóch sprawach możesz sie zastanawiać co dalej. 

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...