Skocz do zawartości
Forum

Perfect bust


Gość Berdikla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Berdikla

Czy ktoś może brał takie tabletki ? Ostatnio mignęła mi ich reklama i chociaz lubię swój biust to nie ukrywam, ze jakby dałoby się go powiekszyć to bym sie na pewno nie obraziła ? Zastanawiam sie jednak czy jest to możliwe. Sama używalam kilku balsamów na powiekszanie piersi ale efektów nie zauważyłam.

Odnośnik do komentarza

Tak, używałam tabletek Perfect bust. Namówila mnie kolezanka, która je bardzo zachwalała oraz postanowiłam sprobować.I szczerze powiedziawszy to efekt przerósł moje oczekiwania ? Jakiego balsamu używałaś do biustu?

Odnośnik do komentarza

No to nic dziwnego, że nie podziałały. Jesli chodzi o eveline to ich balsamy do biustu maja najgorsy skład z jakim kiedykolwiek się spotkałam. W skłądzie na pierwszym miejscu parafina i nie ma tam substancji, które mogłyby rzeczywiście ujędnić biust.Poza tym wydaje mi się, ze o wiele lepsze działanie na ujędrnienie biustu i jego powiekszenie mają tabletki niż kremy. Kremy jedynie wspomagająco ( tak aby nie robiły się na biuście rozstępy, które mogą wyniknąć z powiekszania biustu). Brałam tabletki perfect bust. Przez jakieś 3 miesiące . Biust powiekszyl się o ponad rozmiar z b do niewielkiego c. A kupowałam w sieci.Jak wpiszesz sobie nazwę w google to Ci wyskoczy na pewno wiele miejsc, w których mozna to dostać.

Odnośnik do komentarza

Dobre pytanie bo sama się nad tym zastanawiałam jak pod koniec trzeciego miesiąca odstawiałam tabletki.Brałam pod uwagą to, że moja radość mogła być zbyt wczesna oraz biust po prostu się zmniejszy, jednak nie. Jak urósł taki jest ?

Odnośnik do komentarza

No właśnie sama obecnie używam kremu i jest całkiem przyjemny. Faktycznie jest to jeden z lepszych kosmetyków do biustu z jakiego miałam okazję korzystać ale.... nie powieksza. Tak jak tutaj piszecie ujędrnia ale z powiekszeniem to nie ma wiele wspólnego ? Tak więc chciałabym wypróbować tabletki. Czy mają jakieś przeciwwskazania?

Odnośnik do komentarza

Jeśli piszesz o tabletkach perfect bust to nie ma tutaj przeciwwskazań. Są to ziołowe tabletki czyli są bezpiecznze i można je brać bez obaw, że coś się stanie.Sama jak je brałam nie odczuwałam zadnych efektów ubocznych poza tkliwością biustu w pierwszym miesiącu przyjmowania ale dla mnie w sumie nie był to efekt uboczny ale efekt, który świadczył o tym, ze tabletki działają i rzeczywiście powiekszają piersi. Raczej nie brałabym ich jednak w okresie ciązy czy karmienia bo wolałabym nie ryzykowac. Nie mogę jednak ręczyć za tabletki innych firm.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...