Skocz do zawartości
Forum

Petting a ciąża


Gość j...6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałabym obalić moje objawy (może ubzduranej) ciąży. Tydzień przed okresem, można by stwierdzić, że uprawiałam petting z moim partnerem. Masturbowalismy się nawzajem i tak dalej.. ale do niczego więcej nie doszło (sexu nie było). Jedynie materac wraz (może) pościelą był pobrudzony jego spermą, i miał palce w prejakulacie gdy dotykał moich miejsc.. (wydaje mi się, że nie miałam w tedy dni plodne. Parter zapewnił, że śluz tego nie świadczył, w apce też mi pokazywało, że nie. Ale u mnie jest to nieregularne..) okresu dostałam w terminie, ale kilka dni po skończeniu okresu mój śluz z pochwy miał ciemno czerwone plamki (raz albo dwa razy) od tamtego momentu cały czas mdli mnie głównie wieczorami i boli mnie podbrzusze i od strony śledziony i wątroby (ale to może być przez przechodząca niedawno mononukleoze) głowa mnie strasznie boli. Dziś zaobserwował znacznie większe piersi, bardziej jędrne (co mi się tak nie zdarzało) większą obwódkę koło sutka i bardziej niż zazwyczaj tkliwe piersi.. boję się, że mogę być w ciąży.. proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.02.2022 o 20:59, Gość vanda napisał:

Nie wiem jak z innymi metodami, ale mechaniczna jest bardzo spoko. Na początku gumki, później koleżanka namówiła żeby zamówić diafragmę dopochwową Caya i jestem zadowolona, partner również

też używam diafragma caya i jestem bardzo zadowolona

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...