Skocz do zawartości
Forum

Boje się że..


Rekomendowane odpowiedzi

To co napiszę wydaje się być głupie, tak doskonale rozumiem jakie wymagania trzeba spełnić, aby doszło do zapłodnienia ale jedno mnie niepokoi..Jakiś czas temu mniej więcej 2 tyg temu dostrzegłam w sobie objawy typu ból brzucha czy to po lewej, prawej stronie w podbrzuszu itd. zażartowałam sobie, że to ciąża, jednak teraz nie jest to dla mnie żartem.. cieżko mi normalnie funkcjonowac dodam ze nie chodzi o zwykly bol brzucha (swoja drogą minąl juz kilka dni temu) kolejne objawy to twarde, bolące przy dotyku piersi i do tego zmiana koloru w okolicach sutek na brazowy.. powiekszenie brzucha jakos tak na górze i na dole no i coś dziwnego czyli pępek ktory schował się do środka a gdy latarką od aparatu sie przyblizy, to w środku jest coś białego.. dodam, że mam 14 lat nigdy nie miałam chlopaka, nigdy nie wspolzylam.. robiłam już 1 test ciazowy wiem ze to glupi pomysl ok. po tygodniu objawow ale 1 kreska. Móglby mi ktos pomoc? ciezko mi funkcjonowac nie dosc ze ciezko czuje sie teraz z moim brzuchem to sie martwie..

A i zapomniałabym jakoś przedwczoraj mialam takie lekkie krwawienie z brazowa wydzielina(mam brazowa wydzielina juz od dawna moje okresy sa nieregularne) ucieszyłam się, a pozniej wieczorem tylko te brazowe i nic wiecej.. Proszę mi doradzić czy mogę byćw ciazy bo chyba zwariuje..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...