Skocz do zawartości
Forum

Seks a ciąża


Gość a...1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o poradę. Wcześniejsza miesiączka 13.01. Stosunek miałam 05.02 nad ranem koło 1:00 bez zabezpieczenia, dzień przed miesiączką zażyłam tabletkę EllaOne i w terminie w nocy dostałam okres czyli 10.02 po godz 22:00 Oczywiście bolał mnie brzuch tak jak zawsze tylko zdziwiła mnie obfitość krwawień. Zazwyczaj mój okres trwa 5-6 dni. Pierwsze 3 dni były w miare obfite później krwawienie nagle ustało na kilka godzin I znowu się pojawiło praktycznie okres trwał 7 dni, końcówka to takie plamienia, skrzepy I dzień po okresie zobaczyłam na majtkach taki jednorazowy różowy śluz. I dlatego się pytam czy możliwe, że to ciąża? I czy taka ,,dziwna miesiączka" mogła być spowodowana zażyciem tabletki...? Czy mogła zaburzyć mój cykl? W dodatku dzień przed miesiączką lekarz nie widział na badaniu USG że miesiączka się zbliża, powiedział mi jeszczcze, że mam zapalenie pochwy, bo mam od jakiegoś czasu świąd w okolicach pochwy... nie wiem co o tym sądzić. Kolejne stosunki też bez zabezpieczenia 17,18,19,20 a według kalendarzyka dni płodne miałam od 18 do 24.02 a owulacja przypadała na środę. Miałam małe bóle w podbrzuszu, często tak mam w dni płodne. Dodam, że od kilku dni mam jakby "gułe" w gardle I ściska mnie w dołku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...