Skocz do zawartości
Forum

Ból całego ciała


Gość Agata

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Pisze tutaj z nadzieją,ze ktoś  spotkal sie z podobnym problemem.Od około roku miewam nawracające bóle.Boli mnie głowa,stawy (głownie kolana),kości, brzuch,a nawet skora.Mialam rezonans głowy,tomograf brzucha,gastroskopie,kilkakrotnie powtarzane badania krwi : wtamimy B12 i D,wapń,sód,potas,magnez,glukoza,insulina,profile: trzustkowy,wątrobowy i nerkowy,cholesterol calkowity I w rozbiciu,zelazo,ferrytyna,tarczyca (TSH I FT4), marker CA-125,borelioza (ELISA),morfologia,OB,CRP i poza tym,ze CRP I OB kilka razy wyszlo lekko podwyzszone (OB do 30,CRP do 20) to wszysko w normie.Nie palę,nie jem mięsa,alkohol sporadycznie.Nie jestem gruba,chociaz mam lekka nadwage-165cm I 68kg.Ciagle jestem zmeczona, mam non stop problemy jelitowo-zoładkowe,ciagle łapie infekcje pecherza,dostaje dziwnych wysypek w zgjeciach łokci,ktore pojawiaja sie i znikaja.Piecze mnie czubek jezyka,a ostatnio zauwazylam ze czesciej psuja mi sie zęby.Mam 42 lata,2 lata temu mialam operacje usuniecia macicy (mięsniaki),ale jajniki mam zostawione.Hormony sprawdzone I tutaj też ok.Bylam u gastrologa,ortopedy,ginekologa i wszyscy rozkladaja ręce.Nie wiem co robic,gdzie sie udac..Najgorsze są bóle kolan I kosci:(

Odnośnik do komentarza

Czytalam duzo o pasożytach ,ze mogą dawac takie objawy,ale również ze bardzo ciężko je wykryc.Czy mogę wziąc sama tabletki na pasożyty?Kupilam Mebendazol,w UK gdzie mieszkam jest bez recepty,ale boje sie sama brać cokolwiek...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...