Skocz do zawartości
Forum

Niedopowiedzenia


Gość Kasiulka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasiulka

Większość ludzi mówi to co chce  usłyszeć osoba pytająca. A nie było by prościej mówić to co naprawdę  się  czuje i co należy powiedzieć. 

Po choj utrudniać życie, sobie i innym!? 

Do czego nie to prowadzi!? Do niejasności i niedomówień. Po co? 

Odnośnik do komentarza

Ja tam się nie piórkam z ludźmi, mówię prosto z mostu oco chodzi nie owijam w sreberka, co ja qurwa Świstak jestem czy co? 

Dużo ludzi się odwróciło odemnie nie bo to boli jak mówisz, że jest tak i tak a nie qurwa pierdzielenie i wydłużanie w temacie. 

Pozostali ci co umieją wzic na klatę jeśli mam uwagę cxy krytykę, sama też umiem wziąć prostolinijnych ludzi. Człowiek nie się uczy na tych prostych zachowaniach nie trzeba lawirowsc, chodź yo dla mnie nie jedt problem bo większość jest takich że musisz jednsk robić tak aby nie urazić pajaców. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.02.2022 o 13:21, Gość Kasiulka napisał:

Większość ludzi mówi to co chce  usłyszeć osoba pytająca. A nie było by prościej mówić to co naprawdę  się  czuje i co należy powiedzieć. 

Po choj utrudniać życie, sobie i innym!? 

Do czego nie to prowadzi!? Do niejasności i niedomówień. Po co? 

A widzisz punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja tez jestem za szczerością, ale znam kilka osób, które kategorycznie nie chcą słyszeć prawdy. Wolą przymilanie, udawanie a nawet kłamanie, aby było miło ?  Szczerość najczęściej woli osoba z właściwym poczuciem wartości, odpowiednią samooceną, pogodnie usposobiona, w każdym razie bez kompleksów. Dla pozostałych osób to wcale nie jest prostsze, a wręcz trudniejsze, bo usłyszenie prawdy boli a one tego bólu nie zniosą, bo prawda je zdołuje bardziej a i tak już same siebie dołują. Z kolei mówienie prawdy to dla nich wielkie wyzwanie, bo nie chcą nikogo urazić, bo chcą być lubiane za wszelką cenę, bo same nie lubią prawdy a więc myślą, że inni tez jej nie lubią.... i koło się zamyka. 

 

Edytowane przez Javiolla

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...