Skocz do zawartości
Forum

Natrętna muzyka w głowie


Gość Agata

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór

Syn ze zdiagnozowanym autyzmem skarży się na natrętną muzykę odtwarzającą się bez przerwy w głowie. Jest to druga taka sytuacja w ciągu ostatnich dwóch lat. Pierwsza muzyka z czasem się wyciszyła, ale ja twierdzi syn, nigdy nie ustała. Teraz męczy go kolejna melodia, praktycznie bez przerwy. Zaburza to jego codzienne - i tak utrudnione z powodu autyzmu - funkcjonowanie, a także mocno wpływa na codzienny lęk, płacze prawie bez przerwy. Kto może nam pomóc, o czym świadczy takie zaburzenie? Będę wdzięczna za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.02.2022 o 00:26, Gość Agata napisał:

Kto może nam pomóc, o czym świadczy takie zaburzenie? Będę wdzięczna za odpowiedź. 

Na to pytanie najlepiej odpowie prowadzący lekarz. Z pewnością syn jest pod opieką psychiatry, a więc najlepiej jego o to zapytać. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość Bławatek

No ja raczej takich objawów nie mam, ale jestem przekonany, że sama muzyka jest świetną sprawą i aj również od jakiegoś czasu się ją pasjonuję. Zresztą chciałbym od razu każdego zaprosić do przeczytania wpisu https://voguetravel.pl/blog/2022/03/01/od-winyli-po-elektronike-czyli-brzmienia-sprzed-lat ponieważ sama historia muzyki jak widać potrafi być bardzo ciekawa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...