Skocz do zawartości
Forum

Co oznaczaja takie slowa?


Gość Diana

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przypadkiem slyszalam jak koledzy mojego chlopaka powiedzieli do niego :fajna masz dziewczynę, naprawde. Bardzo ladna, madra, ma energie, wspiera Cie, przyjdzie posmieje sie, pocieszy, czego chciec wiecej. Pilnuj takiego skarbu bo kurestwo jest wszedzie.

Chodzi mi o to ostatnie zdanie. Tak pomyslalam, czy oni maja mnie za kurwe mimo tego ze mnie lubia czy o cos innego tu chodzilo

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.02.2022 o 16:16, Gość Diana napisał:

Chodzi mi o to ostatnie zdanie. Tak pomyslalam, czy oni maja mnie za kurwe mimo tego ze mnie lubia czy o cos innego tu chodzilo

Chyba masz problem z poczuciem własnej wartości -co? Przecież jasno wynika z tej wypowiedzi, że to "kur**o" nie chodzi o Ciebie. Napisane jest w superlatywach o Tobie, na końcu nazwano Cię skarbem-tak? A Ty zamiast się tym cieszyć i wierzyć w te słowa, doczepiłaś sie akurat tego "kure**a" ?  Analizując słowo po słowie ostatnie zdanie: 

"Pilnuj takiego skarbu bo kurestwo jest wszędzie." Pilnuj takiego skarbu.... czyli ma pilnować Ciebie (jesteś skarbem przecież), bo ( czyli teraz uzasadnienie dlaczego ma pilnować) kurestwo.... ( czyli inni faceci, którzy mogą Cię jemu odebrać)  jest wszędzie... (wszędzie takich pełno)

Ok, analiza przeprowadzona, a teraz może pogadajmy jak podnieść Twoją samoocenę? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...