Skocz do zawartości
Forum

Nie wiem co robić ze swoim zwiazkiem


Gość Dessaetto

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dessaetto

Jestem w miare atrakcyjny i mlody przed 30 o kilka lat mam wspaniałą córkę z narzeczoną zarabiam dobrze plany budowy domu na działce którą kupiłem ... I tu kończy sie bajka bo nie czuje pociągu do niej po ciąży przytyła do 110 ponad kg z wagi 70 nic z tym nie robi od 5 lat mimo moich grozb próśb i wszystkiego wiem ze ja mentalnie  kocham lecz fizycznie patrze na nia jak na grubego kumpla co zawsze stal na budzie. Myślę coraz czesciej o zdradzie zwlaszcza widzac zainteresowanie innych kobiet ale nwm czy nie mma odwagi czy moja blokada mi nie pozwala czy też niechcialbym byc w jej miejscu. Wkur...  mnie to juz bo mowilem delikatnie i dosadnie ze chciałbym aby schudła i nic, njgdy nie lubilem szkap ale BBW tez nie moje klimaty i czuje sie w tym zwiazku związany bo bylem z nia od wyprowadzki z domu rodzinnego rodzice umarli a ja czuje "obowiazek" wobec niej i naszwj córki 

Odnośnik do komentarza

Faktycznie trudna sytuacja. Oprócz ciebie ktoś ja motywuje do zmiany wagi np koleżanki czy rodzina.? Nie piszesz czy stosowała sama jakieś diety,czy nigdy nic nie robiła.  Na  początek powinna pojsc do lekarza i zrobić badania czy otyłość przypadkiem nie jest wynikiem np zaburzeń hormonalnych, czy innych problemów zdrowotnych. Jeśli jest zdrowa to należy udać się do dietetyczki która opracuje dietę i zaleci ćwiczenia. Czyli albo sama będzie ćwiczyć  jezdxiec na rowerze  chodzić na spacery i tym podobne aktywności ,lub pójdzie na trening do klubu fitness. Zeby ją do tego zmotywować, musisz postawić ultimatum. Albo zgodzi się na twoj plan i będzie go realizować albo się rozstaniecie. Powiedz wprost, ze cie nie pociąga  fizycznie a ty nie będziesz się zmuszał, przez jej lenistwo. Że skoro jest egoistką i nie jest w stanie zrobić nic dla waszego związku, to dlaczego ty masz sie poświęcać. Zwykle kobiety ,które utyly nadmiernie boją się utarty partnera, jednak twoja jest tak pewna ciebie ze nic jej nie rusza. Postawienie ultimatum i brak reakcji z jej strony, to znak ze ma cie gdzieś . Miłość to też poświęcenie dla drugiej osoby. Dałeś jej czas, byłeś cierpliwy, motywowałes, masz poczucie odpowiedzialności za nią, a ona co ci daje ? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.02.2022 o 02:21, Gość Dessaetto napisał:

a ja czuje "obowiazek" wobec niej i naszwj córki 

W takim razie w ramach obowiązku możesz płacić na nie alimenty, a córkę dodatkowo odwiedzać, zabierać na wakacje, ferie, weekendy. Z matką swego dziecka możesz mieć przyjacielskie układy, skoro kochasz ją jak siostrę/przyjaciółkę to nie powinno być z tym problemu. Tylko jak ona będzie sie na to zapatrywać? Moim zdaniem nie ma co brnąc dalej w coś co nie ma przyszłości. Jeszcze nie jesteście małżeństwem, a już myślisz o zdradzie i już Cię nie pociąga, a co będzie za 10-20 lat? Niestety nie masz wyjścia jak szczerze jej powiedzieć to wszystko co nam tu napisałeś. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...