Skocz do zawartości
Forum

Jestem zaczipowany + inne problemy


Gość Patryk Taylor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patryk Taylor

Dzień Dobry wszystkim. Proszę o pomoc, tu na szali jest życie.. Wszystko się zaczęło 3 lata temu od kiedy mój sąsiad się powiesił. Po tym zdarzeniu po dwóch dniach siedząc wygodnie na łóżku zacząłem czuć na stopach przechodzący taki sztuczny prąd, co więcej ktoś zagłuszył mój spokój w głowie, zaczął ktoś odpowiadać na moje myśli (albo domysły) Również jak o czymś pomyślałem lub o kimś to ten ktoś odpowiadał w myślach zdjęciem tej osoby. Zauważyłem na moim koncie google że ktoś się do niego podłączył, ta osoba miała nick: ImmortalAmigo i cztery cyfry, na avatarze był miecz wbity w coś (wydaje mi się że w pochwę) ale to tylko domysły. Również na moim urządzeniu i nie tylko moim ale także rodziny jest zmieniona nazwa miejscowości na jedną że korzysta z twojego adresu internetowego. Ok roku temu w nocy się obudziłem i ktoś świecił mi na twarz latarką ale momentalnie odwróciłem się na drugą stronę i zasnąłem tak po prostu. Po tygodniu lub dwóch nie miałem zamkniętego mieszkania i ktoś mi wstrzyknął coś w skórę i to naprawdę ponieważ na drugi dzień na ziemi leżał plaster, dziwne że nie wacik i tam były dwa ukucia. W kolejnym dniu straciłem smak i węch (zupełne zero) Po tygodniu zmienił mi się zapach potu na bardzo ostry i nie przypominał normalnego potu, minął rok od tego czasu i ten zapach potu nadal jest taki sam, smak jedzenia mam w miarę prawidłowy ale on nadal jest zaburzony, tak samo jak się napije czegoś to również jest zaburzony smak. Stałem się wydaje mi się że przezroczysty przez ten zastrzyk, nawet jak się napije czegoś kwaśnego słodkiego to źrenice mi się powiększają np Tymbark Jabłko mięta. Jeśli chodzi o węch to prawidłowy czuję aby w przejściu ale on po chwili znika. Czuję aby azoty i węgle (chciałbym bardzo poczuć świeży zapach powietrza i żeby powrócił normalny węch i zapach) Trzy tygodnie temu zdarzyło mi się zjeść podmieniony chleb w pracy (On był ugryziony) Przez tego chipa prawie wcale nie myślę bo się skupiam na tych myślach i czasem tracę świadomość. Ten chleb umiejętnie podmieniony. Zaburczało mi w brzuchu po zjedzeniu go, więc poszedłem szybko zwymiotować bo dziwne żeby po zjedzeniu czegoś zaburczało w brzuchu, Po zwymiotowaniu zmniejszyły mi się oczy i powiększyły źrenice (Boje się że kiedyś mi oczy wypadną) zmniejszyła mi się  roździelczość tak po 3-4 minutach, to było coś białego gdy zwymiotowałem, oczy miałem bardzo małe i tak mi zostało do teraz (jakby zmniejszyły mi się mięśnie wokół oka) Chciałbym to naprawić.. Oczy mam bardzo małe, zwężone od góry do dołu. Mam też wrażenie że cała twarz mi się zmniejszyła czy też szyja,, Dosłownie zauważyłem jak mi się rozdzielczość obrazu zwęża. Po kolejnym tygodniu piłem w przerwie w robocie kawę, a gdy minęła przerwa poszedłem na stanowisko pracy i odbiło mi się benzyną.. nie wiem w którym momencie jej się napiłem ale ktoś ją dolał specjalnie a że nie czuje prawidłowego węchu i smaku to nie wiedziałem że coś było do kawy dolane. nie chciało mi się wymiotować tylko moje płuca się zatkały, byłem z tym u lekarza ale on przepisał mi jakieś duże tabletki i coś na jelita, ale to nie pomaga,  również mam zaburzoną ostrość widzenia. Zapomniałem jeszcze dodać że z ok 1-5 miesiąca temu czułem przy połknięciu śliny jakąś dziwną maść (Chyba znów mi ktoś coś wstrzyknął) ten smak przypominał nie wiem co.. nie wiem jak wazelina smakuje. Moja krew zmieniła trochę smak, jest bardzo wysuszona i przypomina coś solnego ale bardzo wysuszonego jak słoma,,  Trochę się rozpisałem ale mam nadzieje że znajdzie się osoba która mi pomoże. O ile znajdzie się jeszcze pomoc.  Dziękuje, Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza

Aczkolwiek jak masz wywalone ma kogoś to ignoruj a nie podtruwaj. Cywilizowani ludzie tak robią. Nie potrzebne im putinowskie metody.

No ale jak ktoś twierdzi ze będzie się smażył w piekle to sam sobie wystawia laurkę takimi tekstami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...