Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam kilka pytań odnośnie zabaw z partnerką. 1. pytanie to czy jeśli ocieramy się narządami poprzez ubrania (ja mam bokserki a partnerka dżinsy bieliznę i wkładkę do pochwy) to czy podczas stymulowania penetracji bo czasami tak robimy to czy jest możliwość zajścia w ciąże w takiej sytuacji czy możliwe jest to aby preejakulat przesiąkł przez tyle warstw??( dodam bez wytrysku) 2. sytuacja mnie i dziewczyne trochę poniosło ( ja miałem bokserki ona miała spodenki od piżamy bieliznę i wkładkę) miała 12 dzień cyklu są regularne co 28 dni 2 3 dniowe. Również w tej sytuacji doszło do stymulowania penetracji na może 1 cm max czy jest możliwe aby także przez warstwę ubrań preejakulat przesiąkł gdy poszedłem do łazienki okazało się że penis jest suchy dopiero gdy skórka zeszła z żołędzia było na nim trochę preejakulatu spodenki były lekko wilgotne ale to tyle domyślam się że przez wydzielinę z pochwy chciałbym spytać czy ryzyko ciąży w obu przypadkach jest zerowe niskie czy może wysokie. Proszę o szybką odpowiedźź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...