Skocz do zawartości
Forum

Mój partner nie chce mieć dzieci


Gość Iza

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 29 lat mój partner 32, jesteśmy razem 4 lata, mieszkamy razem i bardzo się kochamy. Wszystko jest idealnie oprócz jednej rzeczy. Ja marzę o rodzinie i dziecku, on nie chce o tym słyszeć i twierdzi, że wie to już na 100%. Co robić? Zakończyć związek czy czekać i mieć nadzieje, że zmieni zdanie. Jak podjąć tę trudną decyzje?

Odnośnik do komentarza

Uważam, że czekanie aż zmieni zdanie nie ma sensu ponieważ istnieje bardzo wysokie prawdopodobieństwo, że tak się nie stanie. Kwestia ustalenia priorytetów i stwierdzenia czy bardziej zależy Ci na nim czy też na hipotetycznym dziecku. Jeśli marzenie jest silniejsze to nie ma nad czy się zastanawiać tylko się rozstać. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.01.2022 o 23:36, Gość Iza napisał:

Ja marzę o rodzinie i dziecku, on nie chce o tym słyszeć i twierdzi, że wie to już na 100%. Co robić? Zakończyć związek czy czekać i mieć nadzieje, że zmieni zdanie. Jak podjąć tę trudną decyzje?

Dopiero teraz dowiedziałaś sie o jego zdaniu na ten temat czy wiedziałaś o tym wcześniej?  Tak naprawdę to nic nie można zrobić. Tak jak Ty chcesz, tak on nie chce i tyle. Nadzieja matką głupich-tak powiadają. Z doświadczenia ponad 20-letniego wiem, że nic się nie zmienia na lepsze z upływem życia małżeńskiego. Nie zmusisz, nie nakłonisz, nie namówisz do tak ważnej decyzji. A podaje jakiś powód tej decyzji? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...