Skocz do zawartości
Forum

Czy znacie jakiegoś porządnego katolika?


Gość paweł18

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważcie, ze wszyscy katolicy to ludzie jednego pokroju, są źli, zawistni, nadużywają alkoholu, biją żony, zdradzają, innym źle życzą. Przez katolików juz mamy kolejna ofiarę- kobiete, która musiała nosić zmarłe płody, aż sama umarła. Ja jeszcze nigdy nie słyszałem o jakimś porządnym, dobrym katoliku, a mam już 18 lat, ciągle się słyszy, co katolicy w Polsce wyprawiają, jak gnębią innych, fanatykują itp. Dlaczego to wciąż jest legalne, dlaczego ludzie się nie zjednocza i nie zniszczą tych kościołów, przez które tyle zła? Nie słyszałem nigdy, by ateista komuś krzywdę wyrządził, to ludzie myślący o mądrych umysłach. Jakim prawem katolicyzm jest w Polsce nadal legalny, skoro najwięcej zła wyrządza i dosłownie morduje kobiety, zmusza do noszenia martwych,, chorych ciąż itp

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.01.2022 o 21:07, Gość paweł18 napisał:

wszyscy katolicy to ludzie jednego pokroju, są źli, zawistni, nadużywają alkoholu, biją żony, zdradzają, innym źle życzą

Że sie tak dopytam: a jakich katolików masz na myśli? Greko-katolików, polsko-katolików, rzymsko-katolików? Bo nie wierze, że znasz wszystkich na świecie katolików ze wszystkich katolickich wyznań ? 

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość prawiczek41
W dniu 27.01.2022 o 21:07, Gość paweł18 napisał:

nadużywają alkoholu, biją żony, zdradzają,

Mógłbyś nie pisać tonem głównego przekaz społecznego, czyli tonem antymęskim, bo np. mężczyźni nadużywają alkoholu, bo wynika to z depresji, mężczyźni biją żony, bo wynika to z bicia psychicznego mężczyzn przez żony, mężczyźni zdradzają, bo jako młodzi są traktowani przez kobiety, a nawet rówieśniczki jako niedojrzali chłopcy. Proponuję troche psychologii.

Ja słyszałem o samych porządnych katoliczkach - porządnych w słowach, że nie zdradzają i nie myślą o seksie, może dlatego że sie wybawiły, albo do momentu aż się nie trafi lepszy.

Tak, katolicy, to ludzie często dobrzy w chodzeniu do kościoła i porządnym sie ubieraniu, ale reszta jest już dla nich mało istotna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...