Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego on jest taki zly


Gość Mj ja

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy rozmawiam z  chlopakami (nawet z jego kolegami), patrzy na nich krzywym wzrokiem, a ostatnio nie chcial ze mna gadac gdy sie pokłóciliśmy,, wiec jego kolega przyszedl do mnie do pokoju. Tak zlecialy 3 godzinki. On ponoc zapytal sie co tka dlugo i o czym gadalismy po czym trzasnal drzwiami. Czemu on tak dziwnie sie zachowuje? Sam mnie bierze w meskie towarzystwo i co oczekuje? Jakbym byla cicho nie odzywala sie to by narzekal. Jak gadam to tez zle.  A jego znajomi czy nawet obcy których dopiero poznajemy mnie lubią, mowia ze fajna dziewczyna, uszczesliwiam ich swoja obecnoscia. Chyba powinien sie cieszyc a nie problemy robic.co sądzicie 

Odnośnik do komentarza

Ludzie często wyrzucają na zewnątrz to, co mają w środku. Co byś nie zrobiła, byłby zły. Pytanie skąd ta złość, musiałby zajrzeć do środka. Jest wielu ludzi z taką przypadłością, w kraju nad Wisłą to częsta postawa. Widać to na twarzach i zauważają to osoby wychowane w kulturze odmiennej od naszej. Może to traumy pokoleniowe, genetyka, nie mam pojęcia, ale przyczyną jest złość w środku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...