Skocz do zawartości
Forum

Czy głosowalibyście na Tuska lub PO w przyszłych wyborach?


Gość adam22

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Gość Czarek napisał:

Bardzo przykry obraz wyborcy PIS się tutaj rysuje.
Osobnik ów zaprzeda się diabłu za parę srebrników.
Żeby na tym był koniec dramatu to pal licho....

Ale naszym dzieciom przyjdzie za to zapłacić.
Nikt inny jak tylko one, będą musiały spłacać zaciągnięte długi. 

Za te srebrniki wyjechałem w zeszłym roku na dwa miesiące do Hiszpanii.  To były niezapomniane wakacje :)

wolę te polskie złotówki od nauk nieuków z Platformy o tym jak to ludzie rzucali kamieniami w dinozaury.  Za takie nauki nie pojechałbym nawet do Zegrza. 

Rozumiem twój glos w dyskusji jako wołanie barana na połoninie albo innym podwórku.

Odnośnik do komentarza

Bardzo przykry obraz wyborcy PIS się tutaj rysuje.

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Za te srebrniki wyjechałem w zeszłym roku na dwa miesiące do Hiszpanii.  To były niezapomniane wakacje :)

wolę te polskie złotówki od nauk nieuków z Platformy o tym jak to ludzie rzucali kamieniami w dinozaury.  Za takie nauki nie pojechałbym nawet do Zegrza. 

Rozumiem twój glos w dyskusji jako wołanie barana na połoninie albo innym podwórku.

 

Opinia Twoja potwierdza tylko moją tezę.
Do rozumnych istot Tobie daleko...
Przeczytaj ze dwa razy co napisałem i potem swój przekaz.
Może jakieś olśnienie Ciebie najdzie.

Chyba, że jesteś z farmy trolli.
Współczuję, bo to najniższa kasta.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość Czarek napisał:

Bardzo przykry obraz wyborcy PIS się tutaj rysuje.

 

Opinia Twoja potwierdza tylko moją tezę.
Do rozumnych istot Tobie daleko...
Przeczytaj ze dwa razy co napisałem i potem swój przekaz.
Może jakieś olśnienie Ciebie najdzie.

Chyba, że jesteś z farmy trolli.
Współczuję, bo to najniższa kasta.

ja nie jestem z farmy trolli i w dupie mam tuska i nowaka co pudełka po butach z kradzioną forsą trzymał

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Gość napisał:

ja nie jestem z farmy trolli i w dupie mam tuska i nowaka co pudełka po butach z kradzioną forsą trzymał

Nawet nie wiem, gdzie ta niemota trzymała ową forsę.
Naprawdę masz jakiś uraz do chłopaków...

Ale fakt, trzeba mieć nieźle rozciągnięty zadek, aby zmieścić tam rudego z niemotą i jeszcze jakimś pudełkiem z kasą...
EOT

Odnośnik do komentarza

Tak czytam , czytam i myślę. Przecież ten cały Tusk to cholernie skompromitowany polityk. Jak można takiego kogoś wystawiać na premiera. To jest tragiczne.  Bardzo mnie dziwi, że platforma znowuż go wystawia na lidera. Tacy wyjałowieni, że już nie mają nikogo innego? Osobiście wolałbym Schetynę albo Budkę. Tusk doprowadzi do tego, że PiS będzie rządził wiecznie. 

Odnośnik do komentarza

Tuskowi można zaufać, poznał politykę światową, jest na poziomie. Kiedyś nie byłam jego zwolennikiem, ale ostatnio, gdy czytam jego wypowiedzi zmienilam zdanie, wierzę, ze chce dobra nas Polaków i poprawy naszego życia, po klęsce, jaką zgotował nam PiS. Prowadzę działalność gospodarcza- firmę sprzątającą i kiedyś zyło mi się o wiele lepiej niż teraz, gdy praktycznie nic ze swej działalności nie mam.

Odnośnik do komentarza
Gość PiS owiec.
13 godzin temu, Gość anna napisał:

Tuskowi można zaufać, poznał politykę światową, jest na poziomie. Kiedyś nie byłam jego zwolennikiem, ale ostatnio, gdy czytam jego wypowiedzi zmienilam zdanie, wierzę, ze chce dobra nas Polaków i poprawy naszego życia, po klęsce, jaką zgotował nam PiS. Prowadzę działalność gospodarcza- firmę sprzątającą i kiedyś zyło mi się o wiele lepiej niż teraz, gdy praktycznie nic ze swej działalności nie mam.

Za Platformy było ci lepiej ? To musiałaś być kimś w rodzaju Sławomira Nowaka. Byłaś w mafi. No tak, PiS urwał mafii  łeb to ci gorzej. Nie współczuję i nie pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Gość tabletki wczesnoporonne

Posiadam  skuteczne tabletki  wczesoporonne przeznaczone do dyskretnej i bezpiecznej kuracji w domu bez nadzoru lekarza. Kuracja domowa zapewni Ci dyskrecje.  leki sa orginalne co jest gwarancja twojego bezoieczenstwa jak rownież powodzenia zabiegu. Kontakt 512-204-079 Justyna

po0ofmpUj

Odnośnik do komentarza
Gość Śmietanka

Temat z wykopalisk. Czy chodzi o tego Tuska z opozycji? Jezeli tak to aż mnie dziw bierze jak można takiemu gamoniowi ufać. To jakiś objaw zajebistej ułomności umysłowej. Moja babcia mówi, że predzej by diabłu zaufała niż Tuskowi. Krętacz i chachmęt nie polityk. Babcia piecze przecudne ciasta i ciasteczka, jest nadzwyczaj mądra i oczytana i mowi, ze Tusk dla niej to jest nikt, pustka, czarna chociaż ryża dziura.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...