Skocz do zawartości
Forum

Czy głosowalibyście na Tuska lub PO w przyszłych wyborach?


Gość adam22

Rekomendowane odpowiedzi

Donald tusk wrócił, chce wyciągnąć Polskę z dna, który PiS ją wkopał, jest to człowiek na poziomie, on potrafi rządzić własciwie krajem, by ludziom zyło się dobrze- jak kiedyś za czasów PO, czy w przyszłych wyborach zagłosujecie na PO lub KO? Cieszycie się, ze jest z nami ktoś tak światowy i elokwentny jak Donald Tusk?

Odnośnik do komentarza

Na Tuska. Nigdy. Trzeba mieć krótką pamięć albo być głupkiem żeby głosować na kogoś kto już był i zapisał się w pamięci jako premier "nic nie mogę". 

PiS sypie ludziom dużą kasę i broni kraju przed imigrantami. Za to ich cenię i szanuje.

Pamiętam jak Tusk podniósł wiek emerytalny o 7 lat dla kobiet. Jak zabrał ludziom forsę z OFE. Jak emerytom dawał po 4 zł rocznej waloryzacji. 

Pamiętam jak za nasze pieniądze żarli u Sowy dewolaje, ślimaki, ośmiornice i inne trufle.

A my za grosze na śmieciówkach.

Pamiętacie Nowaka ? Pełne forsy  pudła po butach.

Tuskowi uwierzyć to tak jakby w ognisku stać na główce.

Odnośnik do komentarza

Tak, to jedyny godny przywódca, uczciwy, inteligentny i światowy. Zawsze na pana Donalda zagłosuję, bo to prawdziwy patriota, chce nam pomóc pozbyc się PiS, już walczy o wolność dla nas, obserwuje profil Pana Donalda na fb, jest na poziomie, bo PiSowcy to nawet internrtu obsługiwać nie potrafią

Odnośnik do komentarza

Ja też pójdę za Panem Tuskiem.  To jest Pan światowy. Pali drogie cygara, pije najdroższe alkohole,  lubi sport i luksus.  Był sobie nawet w Peru gdzie chciał wstrzymać tam słońce czy coś. Lubi szybko i wygodnie jeździć, broni Pana Nowaka co go pisowcy zamknęli w więzieniu za to ze chcial być bogaty.  A pisowcy tylko umieją rozdawać ludziom pieniądze. To pięćset plus, to wyprawka, to nie każą płacić podatku nawet babciom i dziadkom a po co starym piniądze. A pan tusk nic nie dawał bo piniędzy nie było i git. A ludziom bez piniendzy jest lepiej bo nie robią się grube.  A pan Tusk ma gotówki jak lodu A jednak ma sylwetke jak ta osa. Pójdę głosować za Tuskiem bo lubi wypić A nie jak ta patyki z pisdu.  Niech Pan Tuskiem się bogaci A nas przyłonczy do Niemców.  Lasy niech odda Żydom co uciekli bo my tylko w lasach śmiecimy i robimy kupy. A pisowcy to nawet nie wiedza co to haratanie w gałę a panowie z platformy to wiedzą. 

Odnośnik do komentarza
Gość Mnie się podoba

A mnie się podoba Trzaskowski. Raz telewizor pokazał jak jakas pani doszła do Trzaskoskiego bo ma dzieci chore czy coś i on bez wachania  dal jej 20 groszy.  Albo dziadek Włodek chodzil na ryby nad Wisłę i łapał szprotki i opłotki a babcia krzyczała ze dziadka zimno poskręca.  Dziadek się śmiał.  To mu pan trzaskoski  wytruł ryby i inne i dziadek siedzi w domu. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość bożena napisał:

Opozycja jest za obowiązkiem szczepień, więc chociażby za samo to ma mój głos, bo ten obowiązek musi być w końcu wprowadzony, by mogła w Polsce wrócić normalność bez maseczek.

To co napisałaś to galareta z telewizora. A jakie własne przemyślenia ? Brak ? Tak myślałam. 

Szczepienia,  maseczki, testy to banał i pierdoły.  Pandemia minie jak przyszła. A wybory to przyszłość Polski. Czy ty i twoje dzieci będą żyć w wolnej Polsce czy w koloni niemieckiej, rosyjskiej czy amerykańskiej. Czy twoja mama pójdzie żebrać a ojciec buszować w śmietnikach czy dostaną emerytury jak należy ?

Czy ty będziesz miała pracę w kraju czy będziesz musiała wyjechać i czyścić dupy potomkom Adolfa Hitlera  ?

Myśleć trzeba a nie łykać to co różni propagandziści pierdolą w telewizorze !!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Lewostronny

Tylko Lewica jest za obowiązkiem szczepień. W PO jest dwugłos w tej sprawie i unikają oni jasnego zadeklarowania tego. W PO jest ciągle żywa frakcja konserwatystów. To taki PiS w wersji light. Bilans rządów Platformy jest niezadowalający. To oni wpędzili nas w ten konserwatyzm jaki PiS uprawia. Mój głos będzie oddany na Nową Lewicę (Wiosna, SLD, Razem)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Lewostronny napisał:

Tylko Lewica jest za obowiązkiem szczepień. W PO jest dwugłos w tej sprawie i unikają oni jasnego zadeklarowania tego. W PO jest ciągle żywa frakcja konserwatystów. To taki PiS w wersji light. Bilans rządów Platformy jest niezadowalający. To oni wpędzili nas w ten konserwatyzm jaki PiS uprawia. Mój głos będzie oddany na Nową Lewicę (Wiosna, SLD, Razem)

A ta lewica ma jakiś program dla Polski i Polaków ? Czym Cię skusili ? Bo przyszłość Polski to nie aborcja, lgbt,  in vitro. Tylko konkretne życie ludzi w przyszłości. Jak, czy i kiedy Lewica chce zrównać dochody Polaków z dochodami mieszkańców zachodu ? Jak chce zapewnić Polsce bezpieczeństwo w przyszłości ?

Bo już kiedyś rządzili i nie było fajnie. I na pewno nikt mnie nie przekona, że  obecne komuchy to jakieś inne komuchy niż Milery czy Jaruzele. To jeden miot.  Wystarczy poczytać. 

Jedyny komuch który powinien zasługiwać na szacunek Polaków  to Edward Gierek. 

W pewnym wymiarze może i Władyslaw Gomułka. Są dokumenty, że bronił Polski przed przepotężnym Związkiem Radzieckim.  Nie bez powodu Breżniew powiedział kiedyś publicznie  do Gomułki - "co tak na mnie patrzycie jak byście chcieli mnie zamordować ?". Niestety i Gomułka skończył jako bandyta.  Cała reszta komuchów to antypolskie szuje.

 

Przekonaj mnie że lewica jest ok.

Odnośnik do komentarza
Gość Sarenka z dużymi oczami

A czy to ten pan, który sprzedał nasze stocznie? Bieliźniarka mi powiedziała... ekm.. mam na myśli panią, która szyła mi bieliznę, że teraz tam, gdzie kupowała kiedyś piękne polskie tkaniny stoi teraz Chinski Market. Ale to nie te czasy.. 

Odnośnik do komentarza
Gość Sarenka z dużymi oczami

A co do wymienionego wyzej pana polityka, to my patrzymy globalnie, czesto nawet cynicznie na polityke akurat tu. Zauwazamy, ze: 1. Kazde grabie grabią do siebie. 2. Pionki na szachownicy sie zmieniaja a Mistrz Ceremonii siedzi ukryty za kurtyna w czapce niewidce. Kim jest Mistrz, nie wiemy.. ale nie.. to juz zakrawa na paranoje jak kosmici w rurach. Raczej obstaniemy przy grabiach, tylko nie nadepniemy na nie, by sie w glowe nie p...dolnąć. przy teorii o grabiach, nie przy samych grabiach ?

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Gość Loraine napisał:

W sumie nie ma dzisiaj nikogo na kogo warto głosować.

Powyższy post jest stanowiskiem niewolnika. Człowieka mentalnie tkwiącego w roli chłopa pańszczyźnianego. Niech przyjdzie obcy i rządzi bo u nas nie ma nikogo......

Aż mi się cisną słowa Gomułki którymi określiłbym autora postu  - "obrzydliwości, na jakie może się zdobyć tylko człowiek tkwiący w zgniliźnie rynsztoka, człowiek o moralności alfonsa".

Jesteś autorze antypolskim idiotą. 

Wstyd.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość A88 napisał:

Powyższy post jest stanowiskiem niewolnika. Człowieka mentalnie tkwiącego w roli chłopa pańszczyźnianego. Niech przyjdzie obcy i rządzi bo u nas nie ma nikogo......

Aż mi się cisną słowa Gomułki którymi określiłbym autora postu  - "obrzydliwości, na jakie może się zdobyć tylko człowiek tkwiący w zgniliźnie rynsztoka, człowiek o moralności alfonsa".

Jesteś autorze antypolskim idiotą. 

Wstyd.

Ja sie nie wstydzę, nie kradnę i nie krzywdzę ludzi. Ale skoro tak uważasz, to na kogo oddałbyś dzisiaj swój głos wolny człowieku?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gość Loraine napisał:

Ja sie nie wstydzę, nie kradnę i nie krzywdzę ludzi. Ale skoro tak uważasz, to na kogo oddałbyś dzisiaj swój głos wolny człowieku?

Nie jestem agitatorem ale uważam,  że Polską powinni rządzić Polacy. Osobiście oddam głos na PiS.  Moi dziadkowie dostają od rządu PiS duże podwyżki emerytur. Są trzynastki i czternaski. Znajomi co miesiąc dostają tysiac złotych na dwoje dzieciaków.  Wzrastają znacząco pensje pracowników. Teraz o likwidację podatku. 

PiS buduje drogi. Tunel pod Świną. Kanał Elbląga z otwartym morzem. Baltic pipe. Zlikwidowali bezrobocie.

Wiem, ze zostało dużo do zrobienia.

Ufam im.

A inne partie?

PO już rządziło.  To były rzady fatalne dla Polski i Polaków. 

Lewica to taka ludzka zbieranina.

PSL szkoda gadać.

Konfederacja to szkodliwa komedia.

Żadna z tych partii nie ma programu. 

Mojemu bratu podoba się Żukowską z Lewicy i będzie na nich głosował. Nie rozumiem tego.

 

Żyjemy w wolnym Kraju.

Niech każdy głosuje wg. własnych chęci.  Ale warto to przecież przemyśleć. Zastanowić się. 

Niech wybór będzie racjonalny i wolny.

 

Odnośnik do komentarza

Tak się zastanawiałam.......i oglądam dzisiejszą konwencję programową. I wiem ze nigdy przenigdy nie zagłosuję na Tuska. Bo zamiast programu tylko ble, ble, ble. Jak wygrają wybory to uruchomią telefon zaufania. I jakiś Paweł z Leszczynową dadzą popalić rolnikom i sędziom. I zapożyczą się w Unii. 

Jak wam nie wstyd ?. Takie dyrdymały do Polaków? Takie głupoty ?

Powiedzieć żenada to nic nie powiedzieć.

Odnośnik do komentarza

1.Podoba mi się PO za relacje z UE, 2. Popieram Polskę 2050 za rozdział państwa i kościoła. 3. Popieram Kukiza za JOWy. 4. Popieram Lewicę za walkę o kobiety 5. Popieram Konfederację za stosunek do Covid19. Tylko PiS nie ma nic co mogę poprzeć. Ciekawe na kogo będę głosował w następnych wyborach? To jest pytanie!!! 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Zbig napisał:

1.Podoba mi się PO za relacje z UE, 2. Popieram Polskę 2050 za rozdział państwa i kościoła. 3. Popieram Kukiza za JOWy. 4. Popieram Lewicę za walkę o kobiety 5. Popieram Konfederację za stosunek do Covid19. Tylko PiS nie ma nic co mogę poprzeć. Ciekawe na kogo będę głosował w następnych wyborach? To jest pytanie!!! 

No to spójrzmy. 

Ad1. Podoba Ci się PO. Za Unię. Czyli za ustawienie Polaków w roli murzynów z czasów kolonializmu. Za bezkarne nas okradanie bo wielkie firmy nie muszą płacić Polsce podatków. Za wpuszczenie milionów Arabów i czarnych do Polski.  Za wyprzedaż resztek polskich zakładów Za bezcen. Za oddanie małych dzieci na wychowanie gejom i lesbijkom. Za proponowany poziom życia co roku spadający w dół . Bo piniędzy nie ma i nie będzie .

Ad2. Polska dwa pięćdziesiąt . Za głupoty co wygadują na każdy praktycznie temat. Ludzie bez przeszłości.  Ot, wpadnie z ulicy I będzie premierem.

Ad3. Kukiz ma zdolności przywódcze na poziomie znikającego punktu. Został w Sejmie praktycznie sam. Wszystkich do siebie zraził. Tylko gada.

Ad4. Lewica a kobiety . To tak jakby próbować ciastko tortowe połączyć z salcesonem. Mobbing,  wykluczenia, chamstwo we własnych szeregach. To jest jakiś koszmar.

Ad5. Konfederacja. Nie szczepić się, kochać Moskali, wszystko krytykować, epatować ignorancją.

PiS. 

Dał ludziom gotówkę do ręki. Młodym i emerytom. Zbroi Polskę.  Przegania pasożytów. Goni złodziei . Nie klęka przed Brukselą.  Buduje drogi i tunele. Wykupuje z rąk niemieckich polskie  przedsiębiorstwa.

 

Jesteś idiotą ?

Czy tylko przelotnie jakąś kiła rzuciła ci się na mózg ?

Odnośnik do komentarza

Bardzo przykry obraz wyborcy PIS się tutaj rysuje.
Osobnik ów zaprzeda się diabłu za parę srebrników.
Żeby na tym był koniec dramatu to pal licho....

Ale naszym dzieciom przyjdzie za to zapłacić.
Nikt inny jak tylko one, będą musiały spłacać zaciągnięte długi. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...