Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki


Gość Karina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem. Od 5 dni nie mam okresu, robiłam już 3 testy ciążowe każdy wyszedł negatywnie. Chciałam powiedzieć, że staramy się z mężem od ponad roku o dzidziusia. 6 lat temu miałam podobna sytuację ponieważ mam córkę i robiłam testy wszystkie wychodziły negatywnie dopiero w 5 miesiącu okazało się, że jestem w ciąży. Normlanie miesiaczkowałam. Teraz nie mam miesiączki mam dziwne uczucie mdłości na niektóre zapachy i wydaje mi się, że mój brzuch jest trochę większy niż miesiąc temu. Chciałam zaznaczyć, że wizytę u ginekologa mam dopiero za miesiąc. Nie wiem co robić proszę o pomoc. 

Odnośnik do komentarza

W 5 miesiącu ? Chyba sobie żartujesz. A zanik talii, a ruchy dziecka? Bez przesady, że tak późno. Sprawdzaj płodność, najlepiej na podstawie poziomu lh, kup tester owulacyjny Afrodyta, będziesz wiedziała czy masz dni płodne. Zrób najpierw betę z krwi

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie żartuje ... Ruchy dopiero wtedy poczułam ... A sama moja ginekolog powiedziała, że zdarzają się takie przypadki, ale bardzo rzadko. Tylko ja napisałam, że nie mam miesiączki zresztą mam już dziecko więc po co robić jakieś badania płodności 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...