Skocz do zawartości
Forum

Co to znaczy


Gość Annamaria86

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Annamaria86

W poprzednim wątku pisałam, że czuje jakąś sympatię do pewnej osoby, ale też i dystans połączony z niechęcią od czasu do czasu. A teraz doszło jeszcze to, że jak tylko jest gdzieś w okolicy mnie to momentalnie robię się czerwona, drżą mi ręce, serce szybciej mi bije, nie jestem w stanie nawet spojrzeć na niego z tych "emocji". Co to oznacza, bo mnie to wykańcza...

Odnośnik do komentarza

według mnie czujesz coś do tej osoby, jej obecność sprawia, ze czujesz zakłopotanie - to jest taki typowy objaw kiedy pojawia się wśród nas osoba, która się nam podoba. jeżeli chodzi o dystans i niechęć, może podświadomie próbujesz się obronić przed tym, ze ta osoba Ci się podoba? albo ta osoba zrobiła coś, co Cię do niej zniechęciło? warto bardziej poznać te osobę, jeśli jeszcze dobrze się nie znacie. 

Odnośnik do komentarza
Gość Annamaria86
35 minut temu, Gość gosc1230 napisał:

według mnie czujesz coś do tej osoby, jej obecność sprawia, ze czujesz zakłopotanie - to jest taki typowy objaw kiedy pojawia się wśród nas osoba, która się nam podoba. jeżeli chodzi o dystans i niechęć, może podświadomie próbujesz się obronić przed tym, ze ta osoba Ci się podoba? albo ta osoba zrobiła coś, co Cię do niej zniechęciło? warto bardziej poznać te osobę, jeśli jeszcze dobrze się nie znacie. 

A jak się bardziej rozluźnić??

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie piszesz w jednym wątku, bo tak naprawdę ten wątek jest powiązany z obecnym i trzeba poznać oba, by Ci dobrze odpowiedzieć ? 

Pierwsze co przychodzi mi do głowy, że sie zanadto nakręcasz. Raz sie zdarzyło i sie przejęłaś, zaczęłaś sie zastanawiać z czego wynika, dlaczego i takie tam... a potem to już poszła lawina. Bowiem mózg nam daje to na czym skupiamy myśli. Polecam więc wyluzowanie, wyciszenie, medytacje, relaks, cokolwiek aby uspokoić mózg. 

Natomiast podejrzewam, że zależy Ci na nim, a scysja wynikła z Twojej winy (tak wnioskuję). Masz może wyrzuty sumienia, czujesz sie głupio, jest Ci wstyd i stąd takie zachowanie. No chyba, że tak samo zachowywałaś sie przed tą akcją? 

Edytowane przez Javiolla

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...