Skocz do zawartości
Forum

Tatuaż żony


Gość Kenroy6

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nie wiem czy to dobry dział, jeżeli nie to przepraszam.

Mam taką rozterkę, chodzi o specyficzny tatuaż mojej żony. Jest to symbol królowej pik na prawym pośladku. Zrobiła go w młodości i mi nie przeszkadzał a nawet się podobał.

Jesteśmy 4 lata po ślubie oboje po 30 lat. Nigdy jej o to za bardzo nie dopytywałem.

Przez przypadek dowiedziałem się o możliwym znaczeniu tego tatuażu. Mianowicie oznacza on że kobieta lubi czarnych i jest nastawiona na seks z nimi.

Wystarczy wpisać " Queen of spades tatooo meaning " wyszukiwarce.

Powiem tak wybiło mnie to trochę z równowagi, nie wiem czy poruszać ten temat z żoną. Z jednej strony chciałbym znać prawdę, z drugiej nie chce wyjść na paranoika.

Jeżeli się okaże ze tatuaż ma inne znaczenie i wyjdę na głupka.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Kenroy6 napisał:

Cześć, nie wiem czy to dobry dział, jeżeli nie to przepraszam.

Mam taką rozterkę, chodzi o specyficzny tatuaż mojej żony. Jest to symbol królowej pik na prawym pośladku. Zrobiła go w młodości i mi nie przeszkadzał a nawet się podobał.

Jesteśmy 4 lata po ślubie oboje po 30 lat. Nigdy jej o to za bardzo nie dopytywałem.

Przez przypadek dowiedziałem się o możliwym znaczeniu tego tatuażu. Mianowicie oznacza on że kobieta lubi czarnych i jest nastawiona na seks z nimi.

Wystarczy wpisać " Queen of spades tatooo meaning " wyszukiwarce.

Powiem tak wybiło mnie to trochę z równowagi, nie wiem czy poruszać ten temat z żoną. Z jednej strony chciałbym znać prawdę, z drugiej nie chce wyjść na paranoika.

Jeżeli się okaże ze tatuaż ma inne znaczenie i wyjdę na głupka.

Eeeee. Tatuaż nie ma znaczenia. Nawet się do żony  w tej sprawie nie odzywaj bo to będzie smętne jak dzień bez uśmiechu. Ja mam na plecach zrobionego diabła  a diabła we mnie tyle co kot napłakał. Ludzie dziargali sobie wszystko bo tak było kiedyś modnie.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że nie ma sensu się pytać. Tak mnie to zaintrygowało, że sprawdziłam jakie znaczenie ma symbol, który mi sie podoba i który dawno dawno temu chciałam sobie wytatuować. Z tego wniosek, że zrobiłabym sobie tatuaż, który nic o mnie nie mówi heh. Owszem.... nadaje sie symbole tatuażom i dlatego wydziergani od stóp do czubka głowy utożsamiają sie z każdym "malunkiem". Tylko symbole ma też kwiat jaki dajesz kobiecie, a czy zwracasz na to uwagę? Ulubiony kolor jaki ktoś posiada też ma swoje znaczenie, a czy kiedyś oceniałeś drugą osobę po jej ulubionym kolorze? Obrączki to tez symbol, a czy wszyscy są wierni, kochają się i mają nierozerwalny związek ? ? 

 

Edytowane przez Javiolla

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...