Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

W 5 dzień cyklu (mam cykl regularny co 28-29 dni)podczas okresu uprawiałam seks zabezpieczony prezerwatywą,która nie pękła (nie było również wytrysku)ale miałam wątpliwości co do zastosowanej metody i zażyłam tabletkę escapelle po 19h od stosunku, tydzień po zażyciu tabletki wystąpiło u mnie przez 3 -4dni plamienie nawet chwilowe krwawienie, a teraz jestem dwa dni przed okresem i nie odczuwam objawów pms, które zawsze odczuwałam, czy istnieje ryzyko ciąży??

Odnośnik do komentarza

ryzyko ciąży - żadne, na przyszłość polecam rozważyć  może inną antykoncepcję. Ja używam monitora płodności Afrodyta Smart test owulacyjny na ślinę wielokrotnego użytku i w dni płodne zabezpieczam się mechanicznie kapturkiem naszyjkowym, pozdr

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.01.2022 o 20:51, Gość OLA napisał:

ryzyko ciąży - żadne, na przyszłość polecam rozważyć  może inną antykoncepcję. Ja używam monitora płodności Afrodyta Smart test owulacyjny na ślinę wielokrotnego użytku i w dni płodne zabezpieczam się mechanicznie kapturkiem naszyjkowym, pozdr

mogłabyś napisać coś więcej o tym urządzeniu Afrodyta Smart, mam wysoki czynnik d-dimmerów nie mogę stosować pigułek i szukam alternatywnych metod antykoncepcji

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...