Skocz do zawartości
Forum

Seks a ciąża


Gość j...2

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, czy jest możliwe zapłodnienie, gdy suchy penis (trzon a nie główka) był dotykany palcami, które następnie po jakimś czasie zostały wprowadzone do pochwy? Czy jeśli penis i palce były suche to oznacza, że nie doszło do wydzielenia preejakulatu? Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

ryzyko ciąży - żadne, na przyszłość polecam rozważyć  może inną antykoncepcję. Ja używam monitora płodności Afrodyta Smart test owulacyjny na ślinę wielokrotnego użytku i w dni płodne zabezpieczam się mechanicznie kapturkiem naszyjkowym, pozdr

Odnośnik do komentarza

W opisanej sytuacji nie masz się czego obawiać. Pytanie co jeśli posuniecie się dalej, już nie mówiąc o zapomnieniu. A w sytuacjach intymnych łatwo o takie. Dlatego ja postawiłam na skuteczne zabezpieczenie, mam tabletki drovelis dwuskładnikowe. Dzięki nim niczym się nie stresuję, a to dużo. Może też pomyśl o jakiejś antykoncepcji?

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.01.2022 o 21:01, Gość OLA napisał:

ryzyko ciąży - żadne, na przyszłość polecam rozważyć  może inną antykoncepcję. Ja używam monitora płodności Afrodyta Smart test owulacyjny na ślinę wielokrotnego użytku i w dni płodne zabezpieczam się mechanicznie kapturkiem naszyjkowym, pozdr

używam Afrodyte jest super

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...