Skocz do zawartości
Forum

Trace uczucia po rozpoczęciu związku


Gość Dlt

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pewnien problem w relacjach z kobietami. Wygląda to tak że na początkowym etapie pisania, spotykania sie itd jestem bardzo "zakochany" w dziewczynie, mógłbym spędzać z nią mnóstwo czasu czy pisać godzinami. To wszystko zmienia sie kiedy rozpoczniemy prawdziwy związek. Wtedy po kilku dniach wszystkie uczucia znikają, nie chce mi sie z nią pisać, spotykać a wręcz czuje do niej niechęć. Miałem tak już 2 razy i za każdym razem kończyłem związek jak i znajomosc. Teraz po prawie 2 latach poznałem nową osobę, która wydaje sie bardzo fajna, spotykamy sie i dużo rozmawiamy jednak boje sie ze znowu będzie to samo. Zdecydujemy sie byc ze sobą a ja stracę do niej jakiekolwiek uczucia i zacznę widzieć tylko wady. Nie wiem z czego to wynika i wiem że nie jest to normalne, myślałem nawet nad konsultacja z psychologiem. Czy ktoś miał podobnie i jest w stanie coś poradzić? Mam nadzieję że opisałem problem w miarę zrozumiale

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Gość Dlt napisał:

Nie wiem z czego to wynika

Podobno wszystko ma podłoże w dzieciństwie. Może więc wróć myślami do tamtego okresu i przypomnień sobie jakie miałeś relacje z matką? Jaka ona była dla Ciebie i jakie relacje miała z ojcem? A może jakaś inna kobieta (babcia, ciocia) odgrywały ważną rolę w Twoim dziecinnym życiu? Czy w szkole dogadywałeś się z dziewczynkami? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...