Skocz do zawartości
Forum

Obfite krwawienie podczas stosowania antykoncepcji


Gość Paula

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Od 11lat stosuję tabletki antykoncepcyjne. Plamienie mam zawsze w przerwie, podczas brania tabletek placeco (24+4). W niedzielę 26 grudnia wzięłam ostatnią tabletkę aktywną, a od poniedziałku 27 grudnia już placebo. Zazwyczaj plamienie następowało na drugi dzień od pierwszej tabletki placebo i trwało 4 dni. Towarzyszą mu zawsze bóle. Tym razem plamienie wystąpiło dopiero 31 grudnia nad ranem i mam do teraz. Wczoraj i dzisiaj plamienie jest obfite, towarzyszy przy tym kłujący ból podbrzusza. Zaznaczam, że od 31 grudnia również zaczęłam nowe opakowanie tabletek (Drovelis). Przez tyle lat miałam zawsze równo plamienie i dość skąpe, a tym razem bardzo późno wystąpiło i obficie. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jakie to były tabletki te wcześniej, mnie też zdarzały się cykle gdzie krwawienie się opóźniało znacznie i z tego powodu lekarz mi zmienił i to też na drovelis. Organizm do nowych tabletek musi się przyzwyczaić, zwłaszcza że drovelis mają inny estrogen w składzie. Ale ja bym była spokojna, ja od 2 cyklu na drovelis mam jak w zegarku @ i są znacznie mniej obfite jak na poprzednich tabletkach. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...