Skocz do zawartości
Forum

Ginekolog


Gość Iza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość WeronikaB
W dniu 15.02.2022 o 17:24, Gość lauuurka napisał:

czy są tu panie ze stolicy - gdzie chodzicie do ginekologa?

Moim ginekologiem jest pani Ania Posiewka, chodzę do niej do centrum Babka Medica na Słomińskiego. Ogólnie sobie chwalę, wizyty zawsze o czasie, jest miła, dokładnie bada, delikatnie. Aktualnie jestem w trakcie leczenia, widzę dużą poprawę u siebie, pani doktor również więc póki co jestem naprawdę zadowolona i nie mam w planach zmiany ginekologa ? 

Odnośnik do komentarza
Gość Wanda_BBB

Ja w stolicy polecam przychodnie RSC na ulicy Telegii. Przyjmuje tam pan doktor Tomasz Songin. To świetny ginekolog i też przemiły człowiek. Wizyty u niego nie są stresujące, co dla mnie też ma duże znaczenie. Na stronce przychodni znajdziecie dokładny cennik wizyt u niego, więc możecie się zapoznać od razu i zorientować w temacie. 

Odnośnik do komentarza
Gość zamooorska
W dniu 15.02.2022 o 17:24, Gość lauuurka napisał:

czy są tu panie ze stolicy - gdzie chodzicie do ginekologa?

moim ginekologiem jest pan doktor Krzysztof Herman, przyjmuje w centrum Gabinety Łucka, chodzę do niego już dłuższy czas
wcześniej  leczył mnie, bo miałam nieregularne miesiączki bardzo a chciałam zajść w ciążę, udało się, teraz już 18 tydz, ciążę prowadzi oczywiście też on

Odnośnik do komentarza

To ja też szukam ginekologa bo wreszcie udało mi się zajść w ciążę. Nie jestem najmłodsza dlatego zależy mi na jak najlepszym specjaliście. Na pewno wykonam badania prenatalne, siostra też jest w ciąży i ma już za sobą badanie nifty pro katowice. Ja też ze względu na jego wysoką czułość, bezpieczeństwo będę chciała właśnie taki wykonać. Sprawdzałam już, że bardzo blisko mnie znajduje się autoryzowany punkt pobrań.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...