Skocz do zawartości
Forum

czy macie jeszcze swoje zabawki z dzieciństwa? ;)


Gość takaciekawa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość takaciekawa

tak mnie jakoś dzisiaj na sentymenty zebrało... macie czy nie? :) trzymacie to gdzieś? ja musiałabym iść do piwnicy zobaczyć chociaż z tego co wiem mam dalej wszystkie swoje lalki z dzieciństwa :) a reszty to nie wiem, musiałabym sprawdzić i kolejne pytanie: jak ogólnie wspominacie dzieciństwo? bo ja miałam akurat cudowne dzieciństwo i tak jakoś założyłam taki temat bo mnie na wspomnienia zebrało :) chętnie sobie poczytam odpowiedzi 

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam, bo ich nie miałam. Mam szkatułkę która dostałam od dziadków jak miałam 9 lat. 

Ale ten gest wiem że moja ciocia babcia świętej pamięci lubiła pozostawić zabawki po córce i nikt nie mógł ich dotykać. Tak więc myślę że moje kuzynostwo też pewnie ma do dzis?

Odnośnik do komentarza

Dzieciństwo to koszmar, nie ma czego wspominać. Mam zabawki jedyne jakie miałam (drewniany solidny domek dla lalek i jedną z pierwszych barbi z kilkoma ubraniami ? ). Gdzieś tam trzymam w starej głębokiej szafie bo żal wyrzucić. To nadal jest w dobrym stanie, a nikt nie chciał kupić bo dzisiejsze chińskie kolorowe plastikowe domki wygryzły prawdziwie drewniane mebelki. Jakiś czas moja córka się tym bawiła. Nawet była osoba chętna by to wziąć za darmo, ale jak widziałam jej brak szacunku do zabawek, to doszłam do wniosku, że nie zasługuje na taki "prezent" ? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...