Skocz do zawartości
Forum

Szef mnie mobbinguje z powodu bardzo dużych pośladków i mi dokucza. Zmusza mnie do noszenia rajstop . Dręczy mnie kibol Wisły Kraków


Gość tłusta

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd dojeżdżam traktorem do pracy jestem bita przez szefa bo nie odpowiadają mu moje krągłości . Mam wielki tyłek i grube uda . W talii mam 74 cm a w biodrach 127 . Oprócz tego zmusza mnie do noszenia uniformu jajka . Zazwyczaj szoruje i sprzątam w habicie i stoję na kasie . Szefowi nie odpowiada tez Moj zapach . Wyzywa mnie okropnie . Bardzo się pocę i tyję od tabletek antykoncepcyjnych , które przepisał mi stomatolog i zmusza do ich brania . Przytyłam razem 37 kg . Poszło bardzo w dolne partie ciała … Jak ściągam rajstopy po pracy to są od razu do wyrzucenia bo są mokre od tylka i strasznie śmierdzą . Zębów do leczenia mam 13 . Trzech kiboli mi dokucza i zabierają mi miotle . Jeden z nich sturlał beczkę z jabłkami i mnie uderzył . To były jabłka szefa …Robię tez nadgodziny karne w klasztorze sióstr elżbietanek i pracuje w pralni za darmo . Jestem tam bita i musze nosić spódnice do ziemi . Nade mna stoi woźna i mnie pilnuje . Jak się obijam to dodaje mi kolejne minuty i wyzywa . Ma tez zeszyt w którym notuje ile tyję i jak idzie mi praca społeczna . Raz jak go zgubiła to zamknęła mnie w kantorku ze śledziami i kazała odzyskać informacje radiowe spod mikroskopu … To było okropne … To przez te tabletki tak tyje . I jeszcze ten kibol maniak . Nosi szalik Wisły i każe mi kraść gruszki zakonnicom . Zmusza mnie tez do tańców ludowych . Jego kolega dresiarz przychodzi do mojej pracy w celu ośmieszenia mnie i robi mi zdjęcia w roboczym habicie . Z ukrycia obserwował tez jak szef każe mi założyć zakonny strój i wręczył paczkę rajstop z prześwitem 5 den . Schował się za meblami . Szef założył mi tez na sile okropne czarne półbuty i kazał wyszorować cały sufit . Kibol który mi dokucza zastal mnie sprzątającą kosciol  kopnął i wylał mi wiadro szamba na podłogę …. co mam robić ? ?

Odnośnik do komentarza

Proponuję  relaksacyjny sex z koniem. Podobno bardzo wyszczupla. Szczególnie jak zrobi ci minete. Konie bywają mało nachalne będąc przy tym schludne i wierne.  Polecam perszerona. Dobry perszeron potrafi przegonić stado kiboli. 

A swojemu szefowi powiedz żeby jemu (temu koniowi) założył rajstopy. Już to widzę :)

I jeszcze rada. Przed mizianiem z koniem nie lizoluj krocza bo ci pogryzie cipkę.

Voile tłusta.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Śmierdząca
9 minut temu, Gość Detox napisał:

Proponuję  relaksacyjny sex z koniem. Podobno bardzo wyszczupla. Szczególnie jak zrobi ci minete. Konie bywają mało nachalne będąc przy tym schludne i wierne.  Polecam perszerona. Dobry perszeron potrafi przegonić stado kiboli. 

A swojemu szefowi powiedz żeby jemu (temu koniowi) założył rajstopy. Już to widzę ?

I jeszcze rada. Przed mizianiem z koniem nie lizoluj krocza bo ci pogryzie cipkę.

Voile tłusta.

 

Wargi tam na dole mi okropnie wisza prawie po kolana a nie stać mnie na labioplastykę 

smierdzace majtki 

Znalezione obrazy dla zapytania odchody
Znalezione obrazy dla zapytania odchody
Znalezione obrazy dla zapytania odchody
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gość Voivodship jakie cudne napisał:

M. dawno szambo juz wybiło. W przydomowe królicze pomidorki. Smród będzie dlugi ten hajs zajumany metoda na wnuczkę.

Mi śmierdzą dresy w kroku .

 
 
Psa gówno zdjęcie stock. Obraz złożonej z odosobniony - 72947854
Psie gówno zdjęcie stock. Obraz złożonej z poczta, komedia - 5239766
 
Psie gówno zdjęcie stock. Obraz złożonej z poczta, komedia - 5239766
Podobne wyszukiwania
Zobacz więcej

 

Odnośnik do komentarza
Gość Osiedlowy dres
Gość Zamówiłem smród
Gość Zamówiłem smród

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...