Skocz do zawartości
Forum

Kolega z pracy, co oznacza takie zachowanie?


Gość Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Gość Lidka napisał:

Czyli nie jest to tylko przyjacielskie / koleżeńskie zachowanie?

Twojemu koledze z pracy chodzi prawdopodobnie o odbycie z Tobą stosunku seksualnego. Nie podajesz szczegółów o miejscu pracy więc domyślnie powiem, że koledze może chodzić o sex w miejscu pracy. A więc na biurku, na tokarce, na ladzie sklepowej, na trawniku miejskim albo w windzie, w szoferce, w tramwaju, w pralni lub w innym nęcącym zmysły miejscu.

Odnośnik do komentarza

Zdradziła go gawęda o przytulaniu. Flirt moja droga Lidko nie mieści się zasadniczo w dotykaniu czy przytulaniu. To raczej gęsty, mimika, słowa. 

Przykro mi ale wygląda na to, że Twój kolega ma jedno w głowie. Chodzi mu mianowicie o pokazaniu swojemu fiutowi Twojego krocza. Nie wykluczam , że chętnie by się nim w  Tobie zanurzył. 

Lapidarnie rzecz ujmując chodzi mu o sex, sex i jeszcze raz sex 

Odnośnik do komentarza

To znaczy zaczęło się od spojrzeń, dwuznacznych rozmów... A teraz to jakiś chyba następny level. Tylko to się ciągnie już od dobrych kilku miesięcy... 

Ja go wtedy nie przytuliłam. Jakoś tak nie mogłam. Choć często o nim myślę. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Gość Lidka napisał:

To znaczy zaczęło się od spojrzeń, dwuznacznych rozmów... A teraz to jakiś chyba następny level. Tylko to się ciągnie już od dobrych kilku miesięcy... 

Ja go wtedy nie przytuliłam. Jakoś tak nie mogłam. Choć często o nim myślę. 

To nieco zmienia postać rzeczy. Poczuliście miętę do siebie razem i jednocześnie !?

Kolega zamiast przejąć inicjatywę adoracyjną nagle ozięmbł. Może to po prostu seksualny gawędziarz ? Na takich fidrygałów szkoda czasu. A nie ma gdzieś w pobliżu kogoś rozgarniętego a ładnego ? Kogoś kto zamiast propozycji przytulania przyniósłby Co bukiecik fiołków ?

Lidko.

Zapomnij o koledze. Popatrz szerzej. Tam gdzieś jest ktoś fajny. Zawsze tacy są. I wszędzie.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Gość Detox napisał:

To nieco zmienia postać rzeczy. Poczuliście miętę do siebie razem i jednocześnie !?

Kolega zamiast przejąć inicjatywę adoracyjną nagle ozięmbł. Może to po prostu seksualny gawędziarz ? Na takich fidrygałów szkoda czasu. A nie ma gdzieś w pobliżu kogoś rozgarniętego a ładnego ? Kogoś kto zamiast propozycji przytulania przyniósłby Co bukiecik fiołków ?

Lidko.

Zapomnij o koledze. Popatrz szerzej. Tam gdzieś jest ktoś fajny. Zawsze tacy są. I wszędzie.

A on nie jest fajny bo...?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość Lidka napisał:

A on nie jest fajny bo...?

Bo głupio gada o przytulaniu !

Bo nie wykazuje zainteresowania Tobą jako istotą tylko grubiańsko oczekuje Twojej inicjatywy. Tak się nie postępuje z kobietą która się podoba i z którą wiąże się jakieś plany. 

Ta jego propozycja o przytulaniu (w opisanej sytuacji) jest tylko łagodniejszą formą prośby abyś ciągnęła mu druta. Niech spieprza dziwoląg.

Po co o nim myśleć ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.12.2021 o 13:59, Gość Lidka napisał:

O co mu chodzi?

A w jakich to było okolicznościach? Odnoszę wrażenie, że wyglądałaś jakbyś się miała rozpłakać lub siedziałaś smutna, wyglądem przypominająca siedem nieszczęść. Chciał Cie pocieszyć, utulić jak dziecko. 

A jeśli nic takiego nie miało miejsca to zwyczajnie chce się zbliżyć. Widzi, że jesteś "miękka" i liczy, że się uda cos seksualnego ugrać. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.12.2021 o 10:46, Gość Kazikdobry napisał:

W miejscu pracy - takie zachowania już nie są normą. Chroń siebie , możesz to zgłosić jako wykorzystanie.

 

____________________-

Polecam artykuł

Link
 

Aż tak? Nie czuję się wykorzystana. Myślę, że to raczej takie przyjacielskie z jego strony było, choć nie jestem pewna...

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się, czy udajesz czy na serio tak uważasz?

"O co mu może chodzić?" ...

Jak bardzo chcesz to nikt Ci nie broni się wdawać w tę relację...

Tyle, że mam swoje zdanie o tego typu zachowaniu i szkoda gadać o takich

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.12.2021 o 17:15, Gość Pjoter napisał:

Byla taka afera w pewnym urzędzie miasta i gminy. Pewien wysoko postawiony , aczkolwiek niski wzrostem ale wielki sercem, prul swoja pracownice w godzinach roboczych. Szkoda ze nie można napisać więcej ehh.

Hehe a w którym jeśli można wiedzieć bo też coś mi się obilo o uszy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...