Skocz do zawartości
Forum

Biały wodnisty śluz przed owulacją.


Gość Jadźka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Zastanawia mnie dlaczego na 3 dni przed kalendarzykową owulacją zmienił mi się śluz z przezroczystego, śliskiego, rozciągliwego na biały wodnisty? W tym cyklu zaraz po (a chyba i w trakcie) okresie miałam uczucie wilgoci i że kapie ze mnie co chwilę. 

Czy jest możliwe żebym miała płodne zaraz po okresie i dostała już dni niepłodnych? Jest to 11dc 

Dodam, że ostatnie cykle miałam trochę nieregularne i w poprzednim cyklu wyszło tak, że współżyłam z partnerem w 2 dniu płodnych (wg kalendarzyka), a przed samą owulacją (kalendarzykową) zaczęło mnie pobolewać w podbrzuszu i do teraz tak mam. Okres przypominał bardziej plamienie, ale jednak była niewielka ilość skrzepów, a test apteczny wyszedł negatywny. Słabo też się odżywiałam w ostatnich miesiącach i dużo stresów miałam.

 

Pozdrawiam :) I z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisze Natalia warto mierzyć temperaturę ( ważne żeby termometr miał dwa miejsca po przecinku i zapisywał wynik. Więcej można w internecie poczytać o mierzeniu) Pomiaru można normalnie wpisywać do aplikacji. Ja używam aplikacji mój kalendarzyk. Czasami zdarzają się też cykle bezowulacyjne  i tak mogło być w tym przypadku ze względu na dietę i stres. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...