Skocz do zawartości
Forum

ciąża


Gość Maja

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 23 lata, z partnerem jesteśmy 5 lat jedyny środek antykoncepcji to proszki YAZ. Nie patrzymy kiedy są moje dni płodne ,ostatnio nie robiłam przerwy w tabletkach ze względu na wyjazd po 2 opakowaniu nie miałam miesiączki ( test wyszedł negatywny). Teraz po 3 opakowaniu (po 2 zrobiłam normalnie przerwę) znowu brak okresu chociaż ból brzucha i powiększone piersi są . Testu jeszcze nie robiłam ale parę razy nie wzięłam tabletki na czas mimo odbytego stosunku. Czy przez tą przerwę mógł rozregulować mi się cykl miesiączkowy? Oczywiście dzisiaj zrobię test ciążowy dla spokoju :)

Odnośnik do komentarza

Skoro nieregularnie przyjmujesz tabletki, to po co w ogóle taka metoda? Szkodzisz sobie tylko. Lepiej w takim razie odstawić i kontrolować płodność, może na testerze owulacyjnym. Mam do wyznaczania dni płodnych tester Afrodyta i w dni płodne zabezpieczamy się mechanicznie

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Zyta napisał:

Skoro nieregularnie przyjmujesz tabletki, to po co w ogóle taka metoda? Szkodzisz sobie tylko. Lepiej w takim razie odstawić i kontrolować płodność, może na testerze owulacyjnym. Mam do wyznaczania dni płodnych tester Afrodyta i w dni płodne zabezpieczamy się mechanicznie

proszę o więcej informacji, rozważam zakup Afrodyty

Odnośnik do komentarza

Jeśli obawiacie się tego, to może lepiej byłoby od razu postawić na skuteczne wsparcie psychologiczne? Wiem, że bardzo dużo możecie uzyskać poprzez konsultacje z https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ dlatego też może powinnyście wziać to pod uwagę. Myślę, żę w ten sposób będzie Wam o wiele prościej mentalnie przygotować się do porodu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...