Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego on taki jest???


Gość Lana

Rekomendowane odpowiedzi

Moj chłopak, gdy rozmawiam z innymi mezczyznami, patrzy na nich wzrokiem jakby chcial ich zabic i nie pierwszy raz jest tak ze oni mi mowia ze on sprawia wrazenie jakby ich nie lubil i nie wiedzą czemu, ze nie da sie z nim zaprzyjaznic. A znowu jest strasznie serdeczny do swoich kolegow których ja nie znam.i mowia mi  ze czuja, ze on mi nie da odejsc, ze to jest zaborczosc. Ja tego nie widze bo gdy spojrze na niego ma normalna mine, nie zabrania mi sie spotykac z ludzmi czy rozmawiać nie robi mi awantur, nie sprawdza telefonu, czasem  zaglada jak cos robie ale to tyle i chce ze mna spedzac duzo czasu. Czy to zazdrosc jak mowia czy cos innegp, moze sobie to uroili? 

Odnośnik do komentarza

Mnie się wydaje, że powinnaś skupić się bardziej nad swoją przyszłością. Bo on dlatego taki jest bo ma taką osobowość, charakter, temperament i swoją przeszłość. Jeżeli ma powyżej 24 lat to już się nie zmieni bo jest wewnętrznie ustabilizowany. Złe zachowania mogą się tylko nasilać.

Więc pomyśl o sobie. Co należy zrobić. Pogadaj z kimś zaufanym. Nie spieprz sobie życia.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Gość Lana napisał:

ze to jest zaborczosc.

Tak to z zewnątrz wygląda. 

21 godzin temu, Gość Lana napisał:

nie sprawdza telefonu,

Po pierwsze nie wiesz tego, bo może to robić niepostrzeżenie, a po drugie może na razie nie sprawdza.

21 godzin temu, Gość Lana napisał:

i chce ze mna spedzac duzo czasu. Czy to zazdrosc jak mowia czy cos innegp, moze sobie to uroili? 

Czyli chce sobie Ciebie zawładnąć? Więcej czasu to większa kontrola. Z perspektywy tego co napisałaś to może być zazdrość i początki zaborczości. A czy jesteś w stanie określić jak wygląda poczucie wartości i samoocena Twojego chłopaka? Czy rozmawiałaś z nim pod tym kątem aby poznać jego zdanie i reakcję? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...