Skocz do zawartości
Forum

Problemy ze snem


Gość Kacper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż od 6 lat pracuję na produkcji w systemie 4-brygadowym. Gdy przychodzą pierwsze zmiany (6-14) to ja wstaje o 04:30. I tu jest problem jak dla mnie. Mianowicie nie mogę spać... Kładę się np. o 19- oglądam film, zasypiam o 21. Budzę się o 23, trochę poleżę, zasypiam i budzę się o 02. Takie moje spanie jest, że co 1-2 godziny się budzę aż do momentu gdy wstanę...

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans11

Stary, wiem, że łatwo mówić ale jednak Ci napisze... postaraj się zmienić pracę. Taki system pracy to katorga dla organizmu.  Sam robiłem kiedyś w fabryce na 3 zmiany. Nigdy już nie mam zamiaru wracać do takiego przestawiania się. Szkoda życia. 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Gość HansHans11 napisał:

Stary, wiem, że łatwo mówić ale jednak Ci napisze... postaraj się zmienić pracę. Taki system pracy to katorga dla organizmu.  Sam robiłem kiedyś w fabryce na 3 zmiany. Nigdy już nie mam zamiaru wracać do takiego przestawiania się. Szkoda życia. 

Lubię tą robotę ze względu na to, że pakuje wyroby ceramiczne w kartony i układam na paletach. Tylko, że w ciągu 8h czasem przerzuce 3 czasem 5 ton ale lubię to

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...