Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki


Gość Sylwia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Miesiączki mam zawsze regularne każdego ostatniego dnia miesiąca jak w zegarku. Dziś 7 dzień spóźnienia, miesiączki nadal brak. Test ciążowy robiłam w 5 dniu spóźnienia po południu wynik negatywny. W 15 dniu cyklu miałam brązowe opławy. W dzień spodziewanej miesiączki bolał mnie trochę brzuch i było mi niedobrze. Jestem 11 miesięcy po porodzie i od urodzenia dziecka zawsze kochamy się z partnerem w prezerwatywie. Po porodzie nie byłam na kontroli u lekrza mieliśmy przeprowadzki dwie. Trudne sytuacje w rodzinie i jakoś tak przez wszystkie problemy " olałam " tą kontrolę. Co może być przyczyną zatrzymania się miesiączki ? Jutro umowie się na wizytę do ginekologa. Czy możliwe, że mogły się zrobić jakieś torbiele czy cos innego i to powoduje zatrzymanie się miesiączki ?

Odnośnik do komentarza

Olałaś wizytę po połogu? Nie dociera do mnie jak można taki numer zrobić... Nie mam słów. Prowadzisz chociaż jakąś kontrolę domową cyklu i zapisujesz? Jak nie, to nie rozumiem cię. Polecam tester owulacyjny na śline Afrodyta, mam nadzieję, że chociaż zerkniesz na to.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...