Skocz do zawartości
Forum

Co mi jest?


Gość Krautrock120

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krautrock120

Hej. Po krótce opiszę jakie gnębią mnie objawy. Od wielu lat nie mam na nic siły i motywacji. Do wszystkiego muszę się zmuszać a jak już coś robię to robię to jak automat w dodatku ledwo działający. Śpię po kilkanaście godzin na dobę. Prawie nic mnie nie cieszy. Lubię słuchać muzyki i w sumie to mnie cieszy. To i chodzenie do kościoła. Jednak czasem tak źle się czuję że nie mam siły iść do kościoła. Bóg i wiara to moja jedyna motywacja do życia. No może jeszcze rodzina. Czasem miewam napady bardzo krótkotrwałych epizodów psychotycznych które trwają od kilku godzin do kilku dni. Objawiają się one urojeniami i derealizacją. Powodowane są one stresem. Kilka razy w życiu miałem epizod hipomanii i raz manię. Jestem mega wykończony i zmęczony tym stanem. Co mi jest?  Pomóżcie? 

Odnośnik do komentarza
Gość Krautrock120

Tak z wieloma i każdy mówi co innego. W ośrodku mam w papierach wpisaną schizofrenie tylko po to żeby mieć tanie leki. Jednak wszyscy lekarze i psychologowie są jednomyślni że ja żadnej schizofrenii nie mam. Myślę że może ja się tak czuję przez leki które biorę. Rispolept kwetiapine i absenor. Biorę duże dawki i ciągle jestem zmulony. Mam już dość. Choć manię miałem jak nie bralem leków. Nie wiem co myśleć?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...