Skocz do zawartości
Forum

Dobry czy nie co sadzicie


Gość Nina

Rekomendowane odpowiedzi

Niby nie mozna sie do niczego przyczepić :zgadza sie na wszystko, nie wybrzydza, przytakuje zawsze ze mam racje itd i przy mnie mowi do innych ze moja dziewczyna mowila to czy to, ma racje a co do czego sie okazuje ze za plecami robi co innego. Przykladowo mowie do niego ze jego kolega nie jest ok, ze go oszukuje itd - a ten mowi ze nie wiedzial, ze dziekuje mi za informacje itd. Ze juz go nie lubi, jedzie po nim a potem co sie okazuje, nadal sie trzymaja, rozradowany rozmawia z nim przez telefon. Ja zdziwiona, a on mowi aaa wiesz wyjebane w niego specjalnie udaje milego itd. Ale np mowilam mu tez ze na lotnisku nie przejedzie i zeby uwazal na konkretna linie lotnicza bo z pewnych zrodel wiem, ze nie sprawdzaja samolotow dokladnie przed startem a powinni.. I on to wszystkim oglasza a potem co widze, ze bukuje lot na ta konkretna linie o ktorej mu mowilam ze jest zla, wiec 2w1 - tu mowi wystraszony ze juz nigdy nie poleci ta linia a tu nagle patrzę, ze potajemnie kupił sobie bilet na ta linie i druga sprawa ze komornika ma wiec nie przeleci, a ten mowi tak wiem samochodem pojade a tu o. Zwykla glupota. Dodam ze facet jest niewykształcony to prosty facet wielu rzeczy nie wie, nie widzi, udaje ze mnie slucha a za plexami co innego. Czuje sie jak idiotka.

Tak samo strzela fochy, mnie do wscieklosci doprowadza to jego milczenie, czy dasanie sie ze akurat obiadu nie zje bo glodny niby nie jest a dobrze wiem ze jest i patrze za chwile ma kebaba a ja rzadko gotuje bo nie mam czasu i robie to co lubi a on co. To przyklad. Ale z boku jakbh popatrzec to ja jestem wybredna, nie doxeniam dobrego faceta. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.11.2021 o 23:34, Gość Nina napisał:

Dodam ze facet jest niewykształcony to prosty facet wielu rzeczy nie wie, nie widzi, udaje ze mnie slucha a za plexami co innego. Czuje sie jak idiotka.

To dlaczego z nim jesteś? Już chyba pisałaś na forum z podobnym problemem. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...