Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem w ciąży


Gość Marcelina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

5 sierpnia wzięłam 7 tabletkę Diane 35. 5 sierpnia doszło do zbliżenia w prezerwatywie. 6 oraz 7 sierpnia doszło znów do zbliżenia, bez prezerwatywy, ale bez wytrysku w srodku. Do zbliżenia doszło tez 15 sierpnia, ale już z prezerwatywa. 24 sierpnia dostałam okresu takiego jak zawsze - bolesnego, obfitego i 5-dniowego. 12 września odstawiłam tabletki i 17 września wystąpił okres - 2,5 dniowy i bolesny. 5 października tez wystąpił okres - 5 dniowy ale bezbolesny. Ostatnie dwa okresy nie są tak obfite jak zazwyczaj. Zrobiłam test 9 października wieczorem i wyszedł negatywny. Test zrobiłam tez rano 14 października, na którym napisane było, ze czas oczekiwania to 5 min. W ciągu 5 min była tylko jedna kreska, natomiast w około 6,5 minucie zaczęła pojawiać sie blada kreska, która zniknęła w ciągu minuty. Na teście pozostała tylko jedna kreska. 20 października rano, powtórzyłam test, na którym była tylko jedna kreska. Czy powinnam przestać schizowac i wykluczyć ciaze po 3 negatywnych testach? 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Pamietniczku napisał:

Sorki ze nie w temacie... bo to oczywiste ze masz nie nakręcać się jak testy wyszły negatywne... ale powiedz.. zapisujesz te wszystkie zbliżenia?? Masz taki kalendarz kiedy i w jakich okolicznościach?? 

 

Tak, zapisuje na Flo na telefonie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...