Skocz do zawartości
Forum

Ból prawego jajnika


Nikaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry od wczoraj boli mnie prawy jajnik a bardziej od bólu przypomina kłucie tzw. rozpieranie (jest to sporadyczny ból ale mocny uciążliwy) zaczął boleć chwilę po stosunku wczoraj od godziny 20-21 jak i do teraz. Jestem przed okresem a właściwie powinien już być tydzień temu objawy towarzyszące to: zaparcia, ciężko jest bo jak czuję że muszę do toalety jak już jestem tam to niestety wszystko się cofa zatrzymuje i nie mogę się wypróżnić, towarzyszą mi zwykle przed miesiączką ale problem w tym że się spóźnia i nie daje mi spokoju kłucie prawego jajnika. Dodam że jak dochodzi do mnie do podniecenia jajnik nagle się odzywa i daje o sobie znać. Również bolą mnie od kilku dni piersi ale po okresie ani śladu, zaczęły wyskakiwać mi krostki jak to zwykle bywało u mnie ale tym razem nie na twarzy tylko na szyi i na dekolcie ( już sama nie wiem jaki śluz jest przed miesiączką ale ja miałam tydzień temu białe upławy było ich nie wiele później było często i dużo upławów lekko żółtych o konsystencji tzw. twarożka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...