Skocz do zawartości
Forum

niepłodność wtórna


Gość Malina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dziecko z poprzedniego związku. Obecnie mam nowego partnera, z którym staramy się o dziecko już od dwóch lat. Partner zrobił badania nasienia - w normie. Czy możliwe, by coś było nie tak po mojej stronie, mimo że już mam jedno dziecko? Jakieś badania powinnam zrobić?

Odnośnik do komentarza

Po diagnozie niepłodności wtórnej, muszę powiedzieć Wam szczerze - kompletnie się załamałam. Mam już jedno dziecko, jednak jest ono z poprzedniego małżeństwa, które było bardzo nieudane. Po 7 lat jestem w nowym związku, bardzo zależy im na drugim dziecku, staramy się od 3 lat, a tu nic. Mam wrażenie, że po otrzymaniu diagnozy coraz częściej mam stany depresyjne. Mój partner próbuje mnie wspierać, chcemy wybrać się na spróbowanie do kliniki leczenia niepłodności, ale mamy jeden warunek - musi oferować wsparcie psychologiczne. Czy możecie nam coś doradzić? (Miasto Wrocław i okolice)

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Gość Aga napisał:

Po diagnozie niepłodności wtórnej, muszę powiedzieć Wam szczerze - kompletnie się załamałam. Mam już jedno dziecko, jednak jest ono z poprzedniego małżeństwa, które było bardzo nieudane. Po 7 lat jestem w nowym związku, bardzo zależy im na drugim dziecku, staramy się od 3 lat, a tu nic. Mam wrażenie, że po otrzymaniu diagnozy coraz częściej mam stany depresyjne. Mój partner próbuje mnie wspierać, chcemy wybrać się na spróbowanie do kliniki leczenia niepłodności, ale mamy jeden warunek - musi oferować wsparcie psychologiczne. Czy możecie nam coś doradzić? (Miasto Wrocław i okolice)

Moim zdaniem powinnaś przede wszystkim wziąć pod uwagę klinikę invicta. Mają tam badzo fajną Panią psycholog, która na pewno pomoże. Pani nazywa się Szecówka-Nowak. Pani psycholog zadaje bardzo trafne pytania i trafne diagnozy, edukuje i widać, że ma w sobie ogromne pokłady empatii. 

Odnośnik do komentarza

U mnie i męża po dokładnej diagnozie okazało się, że przyczyna niepłodności leży po obydwu stronach. Na szczęście trafiliśmy do świetnych fachowców Centrum Leczenia Niepłodności Angelius w Katowicach przy ulicy Fabrycznej 13D. Zastosowali u nas metodę inseminacji domacicznej. Mieliśmy sporo szczęścia, bo już pierwsza próba okazała się trafiona i mamy dzięki temu wspaniałego synka. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...