Skocz do zawartości
Forum

Możliwa ciąża?


Gość Estera

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, czy którejś z was udało się zajść w ciążę 3 dni przed owulacja ? Staram się z mężem o dzidzię, i ciągle nic, mąż pracuje na delegacji i większości czasu nie ma go w domu, ale akurat ten cykl udał się idealnie, 3 dni przed owulacja był pełny stosunek, jest jakaś szansa na to by cykl okazał się szczęśliwy ?? Kiedy najlepiej zrobić test by dał wiarygodny wynik ?? 

Odnośnik do komentarza

u mnie bardzo pomogła stała domowa kontrola cyklu, zaczęłam zapisywać na pomocniczym urządzeniu (mam termometr MySense). Drukowałam wykresy cyklu i pokazywałam lekarzowi. Od tego momentu tak naprawdę takie własciwe starania sie zaczęły, bo bez znajomości swojej płodności to nie można mówić o czymkolwiek. Musi być kolej rzeczy zachowana

Odnośnik do komentarza

Przyłącze się do pytania , jestem tydzień po stosunku , od dwóch dni zauważyłam bardzo dużo śluzu , jest on mleczy ale taki rzadki , rozrywa się w palcach ( sory za wyrażenie ) bolą mnie po bokach piersi , oraz wczoraj zakłuł mnie lewy jajnik , i dziś trochę boli podbrzusze , czy jest możliwa ciąża , okres dopiero za tydzień , kiedy najlepiej zrobić test ? Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Gość rty napisał:

trochę za wcześnie na objawy ciąży, test za ok 10 dni od stosunku lub w dzień planowej miesiączki, na przyszłość jeśli poszukujesz antykoncepcji polecam kapturek naszyjkowy diafragma caya

Jejku ja tu nawet nie chce myśleć o objawach ciąży , tylko najbardziej mnie przeraził ten śluz , jest go bardzo dużo , nigdy wcześniej tak nie miałam ... Stąd to pytanie 

Odnośnik do komentarza

Nie ma niczego dziwnego w tym, że się stresujecie. Ciąża sama w sobie budzi emocje, a tutaj dochodzi jeszcze kwestia porodu. Myślę, że odpowiednie wsparcie moglibyście otrzymać poprzez https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ więc po prostu tam zajrzyjcie. Nie ma sensu niepotrzebnie się stresować takimi kwestiami, bo może to źle na Was wpłynąć. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...