Skocz do zawartości
Forum

Jak przygotować dizecko do wizyty u lekarza?


Gość Lenta

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję rady, jak przygotować dziecko do wizyty u lekarza? Jak go uspokoić już w trakcie?

Czeka nas teraz kilka wizyt i ja już wiem, że będzie walka. Byliśmy w czwartek u dentysty, mamy 4 książeczki o zebach i dentyście, oglądaliśmy bajki, rozmawialiśmy, wiedział gdzie jedzie i po co. Było dobrze, aż dentysta nas nie zawołał do gabinetu, zaczął się płacz i wyrywanie, że nie było mowy o jakimkolwiek leczeniu. Jutro wizyta u ortopedy, będzie musiał pokazac nogi i postawę i nie wyobrażam sobie tego, już teraz mówi że nie. A czeka nas jeszcze kilka wizyt u lekarzy w tym miejscu. Pół roku temu byliśmy u pediatry i wystarczyło żeby się do niego odezwała i syn w płacz. On jak już zacznie płakać to się rozkręca tak, że nic do niego nie dociera. Obietnice lodów itp. po nie działają, zabawki od lekarzy też nie.

Odnośnik do komentarza

U nas jest zawsze wcześniej rozmowa i obietnicą, że jak super wszytko pojdzie (u dentysty bo do lekarza chlopaki moje lubią chodzic) to jedziemy i sami sobie nagrodę w sklepie wybierają, na razie działa ...

https://centrum-mk.pl/czym-jest-telemedycyna-w-jaki-sposob-mozesz-z-niej-korzystac

No i jesli nie ma konieczności wizyty stacjonarnej, dobrym rozwiazaniem bezie teleporada. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...