Skocz do zawartości
Forum

Gość k...1

Rekomendowane odpowiedzi

Dieta a krwawienie podczas brania antykoncepcji hormonalnej. Witam, od 6 dni stosuje dietę płynną z powodu wycięcia migdałów podniebiennych. Dieta nie jest zbyt urozmaicona w składniki odżywcze. Zdarza się, że zjem jedynie jogurt lub zmiksowany makaron. Stosuje antykoncepcję hormonalną Yasminelle, w 6 dobie po operacji pojawiło się plamienie (9 tabletka z blistra). Zaznaczę, że już 2 razy musiałam zmieniać tabletki z powodu plamienia/krwawienia podczas brania tabletek z blistra, w tej chwili biorę już 6 opakowanie Yasminelle. Obawiam się, że czeka mnie kolejna zmiana tabletek, jednak mam cichą nadzieje, że wszystko się unormuje jak powrócę do nawyków żywieniowych sprzed operacji. Czy uboga dieta stosowana przez 6 dni mogła wpłynąć na działanie tabletek?

Odnośnik do komentarza

z hormonami nigdy nic nie wiadomo, w szczególności co wpłynie na ich skuteczność - może wszystko z tego co tu czytam na forum.... dlatego ja z nich zrezygnowałam. Teraz używam komputera cyklu cyclotest myWay z aplikacją antykoncepcyjną ? jestem mega zadowolona

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...