Skocz do zawartości
Forum

Infekcja ? intymna


Rekomendowane odpowiedzi

   

Proszę o pomoc/radę
Od około 4 miesięcy zmagam się z infekcja intymna (nawracające infekcje mam od wielu lat).
W tym czasie byłam u kilku ginekologów. Każdy przepisywał inne globulki dopochwowe. Brałam: Macmirror, Nystatynę, Gynalgin, Infectvagin, Lactovaginal, Mucovagin. Każdy lek który przyjmowałam nasilał bardzo objawy (palenie w pochwie i na zewnątrz ). W ogóle, cokolwiek aplikuje, tylko pogarsza objawy. Ja już naprawdę boje się wręcz próbować nowych rzeczy.
Ginekolog, do której trafiłam ostatnio zleciła mi badanie biocenozy pochwy i posiew bakteriologiczny z kanału szyjki macicy. 
Wyniki załączyłam. Powiedziała że wyniki są dobre i powinnam przyjmować probiotyki, co robię stale. Stwierdziła że branie kolejnego antybiotyku będzie mnie w kółko tylko wyjaławiać a same jego aplikowanie wywołuje u mnie znaczne nasilenie i pogorszenie. 
Piszę tutaj dlatego, że już nie wiem jak sobie pomóc. Może znacie jakieś sposoby jak można walczyć z takimi infekcjami? 
Moje objawy: pieczenie, szczypanie, suchość pochwy i okolic zewnętrznych ( taka że czasami ciężko mi chodzic- żele nawilżające które próbowałam tylko szkodza albo nie pomagają), uczucie sztywności(brak elastyczności), palenie w pochwie i na zewnątrz, ja wręcz czuje jakby skóra mnie na zewnątrz paliła; swędzenie. Odczuwam,że śluzowka jest bardzo podrażniona bo jakiekolwiek dotknięcie czy choćby podtarcie wywołuje ból, pieczenie.
Bardzo proszę o rady/pomoc.
 
Dziękuję z góry.

111.JPG

222.JPG

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...