Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie wkładki antykoncepcyjnej


Gość d...a

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. W lutym urodziłam dziecko drogą cesarskiego cięcia. Pierwsze krwawienie po porodzie miało miejsce 11.04 i trwało normalnie 5 dni. Pierwszy dzień kolejnego krwawienia przypadł na 14.05 i tego dnia założyłam system Nuvaring. Krawienie utrzymywało się przez 17 dni po czym ustało. Kolejne krwawienia z odstawienia pojawiały się regularnie zgodnie z prognozami. W zeszłym miesiącu wystąpiły u mnie plamienia na dwa dni przed datą wyjęcia krążka oraz odczuwałam niezbyt silny ból w okolicach blizny po cięciu cesarskim. Jutro wyjmuję ring, a plamienia i pobolewania pojawiły się wczoraj. Co mam o tym sądzić? Czy to możliwe efekty uboczne systemu? Dodam, ze korzystałam z tych krazkow ładnych kilka lat przed zajściem w ciążę i nic takiego nie miało miejsca.

Odnośnik do komentarza

Ale po porodzie mogło się wiele pozmieniać w gospodarce hormonalnej. Moim zdaniem po porodzie trzeba dać dojść do siebie organizmowi i stosować mechaniczną antykoncepcję, póki się nie unormuje wszystko. Diafragma Caya jest spoko rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...