Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wątpliwości, prosze o szybka odpowiedź. Uprawialam stosunek przerywany tydzień przed miesiączka ( okres dostalam 23 lipca ) normalne objawy miesiączki czyli jakos tydzień przed okresem bolą mnie piersi w dzień okresu bardzo boli mnie podbrzusze ale tak mialam od pierwszej miesiączki. Po miesiączce 23 lipca ktora trwala 6 dni bolalo mnie podbrzusze, dziwne bóle raz bolalo raz nie, myslalam ze jestem w ciazy ale wolalam poczekac do kolejnego okresu zeby sie upewnić, No i tak sie tez stalo nie moglam spac w nocy rano dostalam okresu (18 sierpnia objawy tak jak w kazdym okresie- ból podbrzusza.) Chociaz dalej nie bylam pewna niby dostalam te dwa okresy po stosunku zrobilam test ciążowy ale wynik negatywny. Dzień po okresie znowu mam dziwne bole w podbrzuszu moge dodac ze w niektórych momentach boli mnie z prawej strony brzucha, były dni kiedy nie moglam normalnie usiąść bo zwijalam sie z bólu. Prosze o rade.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość zxc

Od momentu ostatniego stosunku Czyli w lipcu nie doszlo do kolejnego  20 dni po tym zrobilam test wyszedl negatywnie tylko nie wiem dlaczego od tamtego okresu czyli 23 lipca boli mnje podbrzusze po każdym okresie tak jak w tamtym mnie bolał tak w tym co byl teraz rowniez mnie boli czuje sje jakbym miala znow dostac miesiączkę a od tamtego czasu boli mnie tylko podbrzusze brak innych oznakow ciąży czyli np wymioty, ból piersi pleców nawet nie czuje sie zmęczona.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...