Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość t...a

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry od ok roku przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne Orlifique jednak tabletki zostały mi zmienione na Vines. W tym miesiącu kończyłam jeszcze opakowanie tabletek Orlifique (08 sierpnia zaczęły się tabletki placebo, krwawienie wystąpiło jednak spóźnił sie 2 dni) od niedzieli 15 sierpnia zaczęłam brać tabletki vines (czyli zaraz po tabletkach placebo tak jak zaczynalabym normalnie następne opakowanie). Zaczęłam się jednak niepokoić gdyż 21 sierpnia (czyli na 7 tabletce, 5 dni po okresie) pojawiło się u mnie obfite plamienie na brązowo, było na tyle źle iż cały dzień musiałam chodzić w podpasce, czułam się jak bym miała okres tyle że brązowy. Następnego dnia 22 sierpnia nadal występowało plamienie jednak ok godziny 16.00 zaczęłam krwawić tak jak bym miała okres. Nie mam pojęcia co mam robić, czego to przyczyna? To wina tabletek czy może coś poważniejszego? Myślałam też iż to może ciąża jednk  10 sierpnia robiłam test gdyż źle się czułam i okres mi się spóźnił test jednak wyszedł negatywny A ostatni stosunek był 30 lipca. Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...