Skocz do zawartości
Forum

Kochanie, to do Ciebie.


Gość Malena

Rekomendowane odpowiedzi

M. słuchaj, ja wiem o tej pani. I to nie od 4 miesięcy a od przeszło pięciu lat. ( niespodzianka ? ? ) W marcu 2017 zauważyłam wpis mówiący o tym, że możesz odmówić nie tłumacząc się. 

Postawa tej pani, delikatnie mówiąc, zdziwiła mnie ? no dobra.. kopara mi opadła już w marcu 2017. ?

Nie dałam po sobie poznać, że wiem.

Także ten... ykhm.... jeśli chce oznaczać Ciebie w internecie różowymi serduszkami, to droga wolna ? ? wink wink

Różni się tym ode mnie, że ma nieprzepracowane schematy DDA, podejrzewam, że "jeszcze" nieprzepracowane.

Plus nieprzepracowane kochanie za bardzo.

Jak się domyślasz, ta wiedza nie wpływała budująco na relację między mną a Tobą.

Buźka ? ? ściskam mocno.

Także temat jest dla mnie stary, przemielony ??i nie wpływa w tym momencie na mój stosunek do Ciebie. ? ? :*?

Odnośnik do komentarza

Mowa tu o kategorii zdolności do służby wojskowej!? Czy zdiagnozowano choroba sociologicznorodzinna!? 

Jak myślisz bycie pilotem F20 to dobre dla porozumienia na płaszczyźnie komunikatywnej znajomości  na płaszczyźnie wzajemnego zaufania że druga strona mówi a pierwsza nie wie czy brać to za poważny temat!? 

Pisz w internecie co chcesz i jak chcesz mnie to nie dotyczy. Imiona są odzwierciedleniem osoby która ono nosi. A ja jestem niepowtarzalna jak każdy. ??

Odnośnik do komentarza
Gość Jeszcze nie wiem

A tak zasadniczo to o co chodzi ? Bo zdrada to banalny przejaw wewnętrznych potrzeb każdej istoty . A czy pani Kociubińska wiozła swoją szacowną dupę starym oplem senatorem czy ruskim lotniskowcem z napędem atomowym to w sumie rzecz bez znaczenia. Rok 2017 jest istotny z punktu widzenia przepowiedni baby Wangi. Ale żeby aż palanta ściskać bo ma nieprzepracowany syndrom DDA ? 

Myślę Marlena, że przesadziłaś z czułością. Trochę to pogięte 

Odnośnik do komentarza
Gość Abc zdrowie

Gra zarobkowa ludzi , szemranego świata. Trzy kubki, pod jednym wkłada się coś i miesza, osoba musi zgadnąć pod którym kubkiem jest to coś. Zwykle nigdy osoba odgadujaca nie zgadnela  po mimo że było to oczywiste że jest pod danym kubkiem, bo osoba mieszając wprowadzał w błąd celowo. 

A teraz mamy trzy kubki pod jednym jest harcerzyk czuwaj, pod drugim kubkiem choinka, a raczej sosna, a pod trzecim jajo mega jajo dużej kury. No to za mieszamy i co wybierzesz ktury kubek!? Bo ja w tą grę już nie gram bo co byś nie wybrał to będzie oszustwo. Taka gra z czasów 90 a mnie to nie bawi. 

Odnośnik do komentarza

Hej,nie polecam czosnku na kurzajki.Ostatnio kolega powiedzial mi,ze czosnek pomaga sie w ich pozbyciu,wiec zgniotlem czosnek ,przylozylem go do kurzajki na podeszwie stopy,zakleilem plastrem I zostawilem na noc.Rano na mojej stopie pojawily sie pecherze jak po oparzeniu.Kurzajka owszem,zauwazylem ze sie zmniejszyla po jakims czasie,ale przez te pecherze nie moglem chodzic przez tydzien.

Odnośnik do komentarza

Malenie opadła kopara w 2017 roku. Sama tak pisze. A wy tu o bombach, minach , karabinach i Adonis jeszcze o kurzajkach. Trochę to sardoniczny i bezwzględne. Bo gdyby Malena napisała do mnie " buźka, ściskam mocno" to ja bym być może rzeczywiście, że też.....

A tu syndrom DDA i banalna kurzajka na stopie.

Kurde, załamka to jest. Albo jakaś inna onomatopeja.

Odnośnik do komentarza
Gość Kalinka maja

Fakt, ekscentryczny ten kanal komunikacji.

Ping ponga ogladalam w tv za czasow komunizmu, kiedys gralam teraz juz nie, nie mam paletek ?? proponuje w to nie grac, bo nagrody sa slabe.

Przesadzilam piszac, ze mnie to nie obeszlo, nie moge powiedziec, ze splynelo po mnie jak po kaczce.

Świta już, czas wracac do reala ?

?? .....choc kusi mnie, by odbic pileczke ??????

Na mysl o napisaniu "buźka, ściskam mocno" staje mi przed oczami Apollo 69, gdzie adresat odlecialby na księżyc.. ?

 

Odnośnik do komentarza

Wracam do rzeczywistości.

Nie można tu zdjęć przesyłać.. a wstawiłabym dzisiejszy wschod słońca.. choć pochmurny, albo piekne miasto noca wczoraj.. czulam sie jak kiedys w Barcelonie ? powaznie mowie. 26 wieczorem i parno, cieply deszcz. Pewnie powstawiam jeszcze na media.. zaczyna mi sie podobac to miasto.. choc BB tez. Kazde miasto w takiej temperaturze w nocy. Moze byc nawet na Sycylii ????⛰?

 

 

Odnośnik do komentarza

W celu udramatyzowania wschodu słońca według własnych umiejętności ja zamieściłbym lipcowy wschód księżyca oglądany ze środkowej Polski. Wtedy ten księżyc jest jakby cały mój /nasz ?/. 

Nie kupi się w sklepie podobnego widoku. Księżyca dzikiego, niesfornego, niezależnego. Psychicznie dojrzałego i czytelnego.  Z rozwianymi włosami do pasa. Te ciemne pukle i twarz moja w nich. Szczęśliwa.

A tak to jeno sina mgła co oblepia me dłonie.

Odnośnik do komentarza

I oto  zlotousty nachylil się ku pasa gęstej bobrowej Szczeciny, że smakiem zaczol opierdalac muszle, jak wyglodnialy żółw. Mlaskal i Mlaskal a długowłosa z bobrem o szczególnej gestwinie, jeczala z rochoczo do blasku zachodzącego słońca. 

Odnośnik do komentarza

Widzę że temacik schodzi na dobrą ścieżkę. 

Rozkręca się jak trzeba. Czyżby powrót braci grim!? Czerwony pantofelek się rozjebal i matka chrzestna za karę kazała chodzić w onucach kopciuszkowi. Oj nie dobrze, nie dobrze, jesień idzie zimno mokro. 

Odnośnik do komentarza

Te roześmiane słowa Maleny ........ No nic .

Płynięcie samolotu w rozwydrzonych swawolami chmurach zakończył nagły spadek poziomu wody w wannie a Jadzia skacząc na główkę zraniła się boleśnie.
Jesienne liście w rozmachu kobiecych warg za płotem o metalowych żerdziach z piachu morskiego opadają przechodnią na ich wystraszone głowy a przez peryskopy wielkich ruskich łodzi podwodnych marynarze podglądają opalające się na plażach pod Kluczborkiem smagłe dziewczyny.
Przejechałem małego kotka.
Ten dym z fabryki pomarańczy utrudnia mi oddech.
A czy ja chociaż wiem że pierścionki z kamyczkami niebieskimi na palcach węży polnych oświetlają całą okolicę pozwalając ludziom robić pranie.
Nic o tym nie wiedziałem chociaż opodal mnie gromada gruźlików pluciem rozrywała płytki chodnikowe.
Gazety w strzępach zwariowanych wiadomości pełne kłamstw obłudy i bałamuty a ich sprzedawca młody chłopak w połowie maski gazowej na czole mruga do mnie porozumiewawczo.
Odpocząć chociaż na chwilę na słynnym moście w Awinionie i zerkać ukradkiem na przelatujące pędem samochody z upakowanymi wewnątrz dygnitarzami dzielonymi po połowie na różne obowiązki.
A jednak to wszystko nie dla mnie bo drżenie gałki w oku przeszkadza siarczyście a ty borsuku różowy pełznij tam gdzie ktoś na ciebie czeka w utęsknienia matczynego serca zresztą zaraz po południu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...