Skocz do zawartości
Forum

Okres trwa


Gość Renata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie , mam taki mały problem , moja miesiączka nie chce się skończyć , podczas tego okresu miałam bardzo dużo pracy przy której musiałam dźwigać , prawie codziennie. Okres już trwa 12 dni , i nic się nie zapowiada żeby się skończył , cięgle dużo krwi , podczas tego dźwigania normalnie czułam jak ze mnie wylewa się strumień wraz ze skrzepami.... Czy to może być spowodowane ta pracą , bo zaczynam się martwić , lekarz dopiero we wrześniu , pierwszy raz coś takiego mam , chyba zmiana pracy źle na mnie wpłynęła ... Pomoże ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Gość Katarzyna87

Faktycznie to zaburzenie może być spowodowane ciężka praca fizyczna, dźwiganiem. Wysiłek niestety powoduje, że krew leci jak z kranu. Ja też tak mam. Skrzepy też potwornie duże. Cykle nieregularne. Na ten moment będę próbowała Oviarinu. Ponoć pomaga na regulacje cyklu. Ale zobaczę jak przetestuje. Wiem tylko od ginekologa, że w takiej sytuacji nie wolno brać leków rozkurczowych bi będzie jeszcze gorzej. Polecił mi także zimne okłady na podbrzusze. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość Katarzyna87 napisał:

Faktycznie to zaburzenie może być spowodowane ciężka praca fizyczna, dźwiganiem. Wysiłek niestety powoduje, że krew leci jak z kranu. Ja też tak mam. Skrzepy też potwornie duże. Cykle nieregularne. Na ten moment będę próbowała Oviarinu. Ponoć pomaga na regulacje cyklu. Ale zobaczę jak przetestuje. Wiem tylko od ginekologa, że w takiej sytuacji nie wolno brać leków rozkurczowych bi będzie jeszcze gorzej. Polecił mi także zimne okłady na podbrzusze. 

Ja już nie wiem co robić ? lekarz dopiero we wrześniu , i jak tu nie oszaleć. Może spróbuję tych okładów , coś pomogą , człowiek głupi jest bo jak miesiączka to robi jak szalony , zamiast wyluzować , sama jestem zła na siebie za taką głupotę , Tobie pomagały te okłady ? Dziękuję za odpowiedź ♥️

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...