Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry ! Nie mogłem się zarejestrować na państwa stronę więc postanowiłem zadać pytanie tutaj mailowo Z lekko ponad 2 tygodnie temu wraz z moją dziewczyną uprawialiśmy petting Najpierw ja masowalem jej srom i pochwę wraz z użyciem śliny Potem ona zaczęła uprawiać na mnie sex oralny W takiej pozycji że ja stałem przed łóżkiem zaś moja dziewczyna tak okrakiem siedziała na krawędzi łóżka W końcu miał miejsce wytrysk i był on głównie w jej ustach i zaczęła powoli wypluwać na podłogę Gdy jednak potem oswiecilismy światło okazało się że na prześcieradle były mokre plamy nie wiemy czy to przez samą ślinę czy tylko jej śluz czy co najgorsze sama spermę Wraz z moją dziewczyną boimy się czy przypadkiem coś nie upadło na jej okolice intymne chociaz raczej by coś czuła a nic nie mówiła albo bardziej że na tym usiadła Chciałem się zapytać czy w takiej sytuacji jest ryzyko ciąży ? Dodam jeszcze że mogła mieć ona wtedy dni płodne a teraz jakoś powinna mieć okres a spóźnia jej się już z 3 dni Razem się martwimy dlatego postanowiłem państwa zapytać i poprosić o pomoc

Odnośnik do komentarza

nie ma szans na ciąże, na przyszłość polecam naturalną formę antykoncepcji, ja stosuje Tester Afrodyta - tester owulacyjny ze śliny, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min, w dni płodne używam dodatkowego zabezpieczenia mechanicznego, ta forma antykoncepcji mi najbardziej odpowiada, powodzenia ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...