Skocz do zawartości
Forum

Marzenia o dojrzałych kobietach


Gość Młody24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Młody24

Hej, mam pewien problem ze sobą. Mam 24 lata.

w dużym skrócie - odkąd pamiętam byłem zainteresowany starszymi dziewczynami. Najdłuższy, bo prawie 4 letni związek był z dziewczyną 3 lata starszą.  pod koniec technikum w wieku 19/20 lat miałem romans z nauczycielką (kobieta 40 lat). Od tamtej pory nie mogę przestać śnić i marzyć o kolejnej takiej sytuacji. Mimo, że aktualnie mam dziewczynę od 2 lat. I tutaj jest problem. Bo przestałem interesować się seksem. Sytuacja się zmienia kiedy mam kontakt ze starszymi kobietami. Strasznie zaczęło mnie to męczyć. Widać że dziewczyna się ze mną meczy, bo po prostu brak mi ochoty na seks z nią, nie odczuwam takich potrzeb.

 

Czy w takiej sytuacji konieczna jest wizyta u psychiatry?

Odnośnik do komentarza

To znajdz sobie starsza partnerke,co za problem?Nie rozumiem po co sie męczyc w zwiazku z dziewczyna ķtóra cie nie pociąga?I jak wy ogóle wytrzymujecie ze sobą te dwa lata skoro ty nie masz ochoty na seks.Dziwne ,ze Twoja dziewczyna jeszcze nie uciekła i w ogole,ze dalej męczycie sie ze soba.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Agata napisał:

To znajdz sobie starsza partnerke,co za problem?Nie rozumiem po co sie męczyc w zwiazku z dziewczyna ķtóra cie nie pociąga?I jak wy ogóle wytrzymujecie ze sobą te dwa lata skoro ty nie masz ochoty na seks.Dziwne ,ze Twoja dziewczyna jeszcze nie uciekła i w ogole,ze dalej męczycie sie ze soba.

Dokładnie. 

1 godzinę temu, Gość Młody24 napisał:

Czy w takiej sytuacji konieczna jest wizyta u psychiatry

Chyba żartujesz, psychiatra nie spowoduje, że wróci pociąg do obecnej partnerki. 

Wcale nie jest powiedziane, że nie bedzie Cię pociągała młodsza partnerka, niekoniecznie 40-tka, ale kilka lat starsza, w niczym by Ci przeszkadzała. 

Z tą dziewczyną, niestety, ale nic nie wyjdzie. 

Odnośnik do komentarza

O matko,co za problem poszukać sobie starszej kobiety?Nie rozumiem  jak można być z kimś i nie mieć ochoty na seks.Twojej dziewczynie też się dziwie,ze dalej jest z Tobą,tym bardziej,że jak sam piszesz męczy ją ten związek.Rozstańcie się jak najszybciej i poszukajcie partnerów z którymi bedziecie szczęsliwi.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...